Müzik Terapi İlkeleri

Gerard Ducourneau

Müzik Terapi İlkeleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-05-30
YAZAR Gerard Ducourneau
ISBN 6059746113
DOSYA FORMATI 10,57 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bakıma yönelik uygulamalar ve yardım ilişkisi arasındaki sınırda yer alan müzik terapisi, hastanelerde ve pek çok sağlık biriminde (pediatri, gerontoloji, anestezi, diş hekimliği, vb.) yaygınlaşmaktadır. Ayrıca, çeşitli ruhsal bozuklukların tedavisinde kullanılan psikoterapötik bir yöntemdir. Bilimsel temellere dayalı bir disiplin olarak dünya çapında kabul görmesine katkıda bulunan ülkelerden birinin de Fransa olduğu göz önünde bulundurularak, bu alana yıllarını adamış olan Gérard Ducourneau'nun tarihsel kaynak ve profesyonel günlük niteliğindeki yapıtı, Türkçeye kazandırılmıştır. Sağlık uzmanlarının, terapistlerin, öğrencilerin, kısaca konuya ilgi ve merak besleyen herkesin yararlanabileceği bu kılavuz, ilk Türkçe baskısıyla karşınızda.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Müzik Terapi İlkeleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Müzik Terapi İlkeleri.

...PDF Müzik Terapi İlkeleri! Onun için ne ?! Kağıt Türü ... Müzik Terapi İlkeleri ... . : 1. Hamur. Müzik Terapi İlkeleri. Taksit Seçenekleri. 40,00TL. Sepete Ekle. En Popüler 101 Oyun Terapisi Tekniği - 101 More Favorite Play Therapy... Müzik Terapi İlkeleri Yıl : 2016,00000000Sayfa Sayısı : 192,00000000 Şifayı Bedeninde Ara Ruh Beden Sistemini Bütünüyle İyileştirmek Sağlık-Tıp » Alternatif Tıp » Müzik Terapi İlkeleri. 22.50 TL. Bakıma yönelik uygulamalar ve yardım ilişkis ... Müzik Terapi İlkeleri - Éléments De Musicothérapies - ePttAVM ... . 22.50 TL. Bakıma yönelik uygulamalar ve yardım ilişkisi arasındaki sınırda yer alan müzik terapisi, hastanelerde ve pek çok sağlık biriminde (pediatri, gerontoloji, anestezi, diş hekimliği, vb... 21.25 TL. Bakıma yönelik uygulamalar ve yardım ilişkisi arasındaki sınırda yer alan müzik terapisi, hastanelerde ve pek çok sağlık biriminde (pediatri, gerontoloji, anestezi, diş hekimliği, vb... Gérard Ducourneau. Bakıma yönelik uygulamalar ve yardım ilişkisi arasındaki sınırda yer alan müzik terapisi, hastanelerde ve pek çok sağlık biriminde (pediatri, gerontoloji, anestezi, diş hekimliği, vb... Bakıma yönelik uygulamalar ve yardım ilişkisi arasındaki sınırda yer alan müzik terapisi, hastanelerde ve pek çok sağlık biriminde (pediatri, gerontoloji, anestezi, diş hekimliği, vb.) yaygınlaşmaktadır....