Define Adası

Robert Louis Stevenson

Define Adası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-09-28
YAZAR Robert Louis Stevenson
ISBN 6053417781
DOSYA FORMATI 8,54 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Renkli Resimli Çocuk Klasikleri dizisinde, dünya klasiklerinin en seçkin örneklerinin çocuklar için uyarlamaları yer almaktadır. Edebiyat tarihinin en sevilen yazarlarının eserleri, renkli resimler ve ilgi çekici bir anlatımla sunulmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Define Adası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Define Adası.

...a. define adası. aramanızda 446 adet ürün bulundu ... Define Adası | Kitap Özetleri ... . Akıllı Sıralama. İskoç yazar Robert Louis Stevenson tarafından 1883 yılında basımı yapılan Define Adası kitabında, kahramanların buldukları bir harita üzerine çıktıkları define macerası anlatılmaktadır. Kitap Özeti. Kitap adı: Define Adası Orijinal adı: Treasure Island Yazar: Robert Louis Stevenson Çeviri: Nurettin Elhüseyni Yayınevi: İş Bankası Kültür Yayınları Sayfa: 264 Baskı: 2016 Tür: Roman. Define Adası. "Bir gün beni kenara çekmiş ve g ... Define Adası Yorumları ve İncelemeleri ... . Define Adası. "Bir gün beni kenara çekmiş ve gözümü dört açıp, 'tek bacaklı bir denizci'yi görür görmez ona haber vermem karşılığında her ayın ilk gün dört gümüş peni vaat etmişti. ...kurtarmaktır.Yönetmenliği Richard Donner tarafından yapılan Define Adası'nda Sean Astin başrolde oynuyor.114 dakika sürecek olan Define Adası aile, komedi ve macera ağırlıklı bir konuya sahiptir. Define Adası Robert Louis Stevenson. Stevenson Define Adası'nı yazmaya başladığında 30 yaşındaydı, bu onun bir romancı olarak ilk başarısı olacaktı. Stevenson Define Adası'nı yazmaya başladığında 30 yaşındaydı, bu onun bir romancı olarak ilk başarısı olacaktı. İlk onbeş bölüm 1881′de İskoçya yaylalarında bulunan Braemar'da yazıldı. Kitap Hakkında Bilgi: Define Adası İskoçyalı yazar Robert Louis Stevenson'un yazdığı bir macera romanıdır. Bu arada da babam öldü. Birkaç gün sonra, kör bir adam gelip, kaptanla görüştü....