Uyuyan Devi Uyandırmak / Öğretmen Liderler Yetiştirmek

Marilyn Katzenmeyer

Uyuyan Devi Uyandırmak / Öğretmen Liderler Yetiştirmek
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-03-28
YAZAR Marilyn Katzenmeyer
ISBN 6051334752
DOSYA FORMATI 5,13 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Eğitim sisteminin etkililiğini sağlamada “öğretmen niteliklerinin” en önemli faktör olduğu tüm tarafların kabul ettiği bir gerçektir. Çok boyutlu, çok aktörlü, açık sistem özelliği gösteren ve sosyal bir yapı olan okuldan her devrin ve toplumun farklı beklentileri vardır. Yirmi birinci yüzyılın okullarından ne bekliyoruz? Okulları tüm tarafların mutlu olduğu bir öğrenme topluluğuna nasıl dönüştürebiliriz? Bu sorular, eğitimde karar verici ve uygulayıcıların en temel soruları arasındadır. Marilyn Katzenmeyer ve Gayle Moller tarafından yazılan “Awakening the Sleeping Giant: Helping Teachers Develop as Leaders” isimli kitabın üçüncü baskısını Türkçeye “Uyuyan Devi Uyandırmak: Öğretmen Liderler Yetiştirmek” adıyla çevirerek yoğun değişim dalgalarının yaşandığı Türkiye'de öğretmenlerimize ve öğretmen yetiştiren kurumlara farklı bir deneyim ve perspektif sunmayı amaçladık.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Uyuyan Devi Uyandırmak / Öğretmen Liderler Yetiştirmek i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Uyuyan Devi Uyandırmak / Öğretmen Liderler Yetiştirmek.

...bir deneyim ve perspektif sunmayı amaçladık ... Uyuyan Devi Uyandırmak-Gayle Moller Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . ...kitabın üçüncü baskısını Türkçeye "Uyuyan Devi Uyandırmak: Öğretmen Liderler Yetiştirmek" adıyla ve öğretmen yetiştiren kurumlara farklı bir deneyim ve perspektif sunmayı amaçladık. UYUYAN DEVİ UYANDIRMAK ÖĞRETMEN LİDERLER YETİŞTİRMEK kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. MARİLYN KATZENMEYER kitapları ve NOBEL 2013 baskısı kitaplar ile ikinci el ve... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. ... Uyuyan Devi Uyandırmak | bkmkitap.com ... ... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Uyuyan devi uyandırmak - öğretmen liderler yetiştirmek. Yazar. Mariyn Katzenmeyer - Gayle Moller. ...isimli kitabın üçüncü baskısını Türkçeye Uyuyan Devi Uyandırmak: Öğretmen Liderler Yetiştirmek adıyla ve öğretmen yetiştiren kurumlara farklı bir deneyim ve perspektif sunmayı amaçladık. ...Helping Teachers Develop as Leaders" isimli kitabın üçüncü baskısını Türkçeye " Uyuyan Devi Uyandırmak: Öğretmen Liderler Yetiştirmek" adıyla çevirerek yoğun değişim dalgalarının yaşandığı... ...kitabın üçüncü baskısını Türkçeye "Uyuyan Devi Uyandırmak: Öğretmen Liderler Yetiştirmek" adıyla ve öğretmen yetiştiren kurumlara farklı bir deneyim ve perspektif sunmayı amaçladık. Servet Özdemir, Marilyn Katzenmeyer, Gayle Moller. Eğitim sisteminin etkililiğini sağlamada " öğretmen niteliklerinin" en önemli faktör olduğu tüm tarafların kabul ettiği bir gerçektir. kitaphanen.com´da uygun fiyata Nobel Yayın Dağıtım markalı Uyuyan Devi Uyandırmak Öğretmen Liderler Yetiştirmek 9786051334752 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. 30 TL. ...Helping Teachers Develop as Leaders" isimli kitabın üçüncü baskısını Türkçeye "Uyuyan Devi Uyandırmak: Öğretmen Liderler Yetiştirmek" adıyla çevirerek yoğun değişim dalgalarının... Uyuyan Devi Uyandırmak - Nobel Akademik Yayıncılık - 9786051336752 - Marilyn Katzenmeyer - %10 indirimli - Eğitim sisteminin etkililiğini sağlamada "öğretmen ni. Öğretmen Liderler Yetiştirmek. İlgili Ürünler. İdealist Öğretmenden Sınava Hazırlayıcı Teknisyene Öğretmenliğin Dönüşümü Eğitim » Kuramsal Kitaplar » Uyuyan Devi Uyandırmak Öğretmen Liderler Yetiştirmek. 27 TL. ...baskısını Türkçeye "Uyuyan Devi Uyandırmak: Öğretmen Liderler Yetiştirmek" adıyla ...