Sağlıkta Kalite İyileştirme Yöntemleri

Mustafa Said Yıldız

Sağlıkta Kalite İyileştirme Yöntemleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-27
YAZAR Mustafa Said Yıldız
ISBN 6052541029
DOSYA FORMATI 7,69 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kitabın üniversitelerimizin başta sağlık yönetimi bölümleri olmak üzere; tıp, diş hekimliği, hemşirelik, diyetisyenlik ve diğer sağlık bilimleri alanında öğrenim görmekte olan öğrenciler için bir kaynak kitap olarak kullanılması öngörüldü.Kitapta sağlıkta iyileştirme yaklaşımı anlatılırken öncelikle Deming’in anlatımı, benzetmeleri ve oyunlaştırmalarına başvurularak bir bütünlük sağlanması amaçlandı. Sağlıkta iyileştirme yöntemlerine; amaçları, umulan faydalar, uygulama adımları ve uygulamada dikkat edilecek hususlar ile birlikte yer verildi. Araçların anlatımında en sade üslup ve en kolay hesaplama yöntemi tercih edildi.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sağlıkta Kalite İyileştirme Yöntemleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sağlıkta Kalite İyileştirme Yöntemleri.

...rına başvurularak bir bütünlük... 18 ... Sağlıkta Kalite İyileştirme Yöntemleri Pdf İndir ... .43 TL. Kitapta sağlıkta iyileştirme yaklaşımı anlatılırken öncelikle Deming'in anlatımı, benzetmeleri ve oyunlaştırmalarına başvurularak bir bütünlük sağlanması amaçlandı. Sağlıkta Kalite İyileştirme Yöntemleri kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters ç ... Sağlıkta Kalite İyileştirme Yöntemleri Mustafa Said Yıldız ... . Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF Sağlıkta Kalite İyileştirme Yöntemleri! 18.05 TL. Kitapta sağlıkta iyileştirme yaklaşımı anlatılırken öncelikle Deming'in anlatımı, benzetmeleri ve oyunlaştırmalarına başvurularak bir bütünlük sağlanması amaçlandı....