Milyon Dolarlık Alışkanlıklar

Brian Tracy

Milyon Dolarlık Alışkanlıklar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-27
YAZAR Brian Tracy
ISBN 9755992914
DOSYA FORMATI 7,73 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İş ve yönetim uzmanı Brian Tracy’yi 120’den fazla ülkeye götüren, felsefe, psikoloji ve iş alanlarında yüzlerce makale ve kitap yazmasına sebep olan ve tüm hayatı boyunca araştırmalarının odak noktası olan soru şudur: “Kimi insanlar neden diğerlerinden daha başarılıdır?” Milyon Dolarlık Alışkanlıklar’da, Tracy zihnin kontrolünü nasıl elinize alacağınızı ve böylelikle değeri milyonlarla ölçülecek bir yaşam nasıl kuracağınızı anlatıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Milyon Dolarlık Alışkanlıklar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Milyon Dolarlık Alışkanlıklar.

...la ölçülecek bir yaşam nasıl kuracağınızı anlatıyor ... Milyon Dolarlık Alışkanlıklar Brian Tracy ... . Milyon dolarlık alışkanlıklar Bu kitaplarda ilişkiler kariyer ve bilinçaltı kara vermek kadın erkek aile milyonerler başarılı Güven ... Milyon Dolarlık Alışkanlıklar (4) Brian Tracy seslikitapSesli Kitaplar TV. 28.50 TL. Milyon Dolarlık Alışkanlıklar'da, Tracy zihnin kontrolünü nasıl elinize alacağınızı ve böylelikle değeri milyonlarla ölçülecek bir yaşam nasıl kuracağınızı anlatıyor. Milyon Dolarlık Alışkanlıklar'da, Tracy zihnin kontrol ... Milyon Dolarlık Alışkanlıklar ... . Milyon Dolarlık Alışkanlıklar'da, Tracy zihnin kontrolünü nasıl elinize alacağınızı ve böylelikle değeri milyonlarla ölçülecek bir yaşam nasıl kuracağınızı anlatıyor. (Tanıtım Bülteninden). 30.40 TL. Milyon Dolarlık Alışkanlıklar'da, Tracy zihnin kontrolünü nasıl elinize alacağınızı ve böylelikle değeri milyonlarla ölçülecek bir yaşam nasıl kuracağınızı anlatıyor. 30.40 TL. Milyon Dolarlık Alışkanlıklar'da, Tracy zihnin kontrolünü nasıl elinize alacağınızı ve böylelikle değeri milyonlarla ölçülecek bir yaşam nasıl kuracağınızı anlatıyor. 38 TL. Milyon Dolarlık Alışkanlıklar'da, Tracy zihnin kontrolünü nasıl elinize alacağınızı ve böylelikle değeri milyonlarla ölçülecek bir yaşam nasıl kuracağınızı anlatıyor....