3ds Max - 2. Kitap (DVD'li)MasFX - Fume FX - Kaplamalara Giriş

Caner Bayraktar

3ds Max - 2. Kitap (DVD'li)MasFX - Fume FX - Kaplamalara Giriş
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-03-29
YAZAR Caner Bayraktar
ISBN 9750221729
DOSYA FORMATI 11,53 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

3ds Max kitabının yayınlanmasından sonra, gerek yayınevine, gerekse kitabın yazarlarına gelen e-postalar ve öğrencilerinden gelen istek ile, 3ds Max konusunda ileri seviye konuların yer aldığı, böylece 3ds maxin her yönü ile anlatıldığı bir seri yazılmasının uygun olacağı düşünülmüştür. 3 kitaptan oluşacak serinin, 2. Kitabı olan bu kitapta MassFX, FumeFX ve Kaplamalara girişle birlikte özel efektler ve tasarımlar yapmanın püf noktalarını ve ayrıntılarını bulabileceksiniz.Kitabın temel özelliği, 3ds Max konusunda temel seviyede bilgisi olan kişilere, 3ds maxin ileri seviye konularını basit ve sade bir dille anlatmakta ve kitabın ekinde verilen DVD ile de kitapta anlatılan konulara destek olacak şekilde 22 farklı video, 8 örnek animasyon, 17 örnek Max dosyası ve Tasarımlarda Kullanılan Hazır Maxscript kodlarına yer verilerek, okuyucunun anlatılan konuları daha da iyi öğrenmesi hedeflenmiştir.Kitabın, temel konularını oluşturan;MassFX ile animasyon dünyasına yeni giriş yapan simülasyon özelliklerini öğrenebilir, reaktör özelliğinin ileriki ve yeni aşaması olan MassFX ile gerçekçi animasyonlar yapmanın tadına varabilir ve tasarımlarınıza gerçekçilik katmanın kolaylığını görebilir,FumeFX ile ateş yapmanın ve patlama efektlerinin hiçte zor olmadığını görebilir ve filmlerdeki efektlerin nasıl yapıldığını görerek kendi efektlerinizi hazırlayabilir, V-Ray ile de kaplamaların temel giriş seviyelerini görerek geçekçi ortamları hazırlayabilir ve de fotoğraftan ayırması imkansız olan tasarımlar oluşturabilirsiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 3ds Max - 2. Kitap (DVD'li)MasFX - Fume FX - Kaplamalara Giriş i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 3ds Max - 2. Kitap (DVD'li)MasFX - Fume FX - Kaplamalara Giriş.

... Kaplamalara Giriş. Kitabın temel özelliği, 3ds Max konusunda temel seviyede bilgisi olan kişilere, 3ds maxin ileri seviye ... 3Ds Max (2. Kitap) MassFX FumeFX Kaplamalara Giriş » Savaş... ... ... Pluginler MassFX ve Özellikleri Reactor ve MassFX Bağlantısı Kaplamlara Giriş Bitmap Mental Ray V-Ray V-Ray Render Ayarları HDRI ve Kullanımı FumeFX ve Özellikleri... 3ds Max (2. Kitap), en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle BKM Kitap'ta. 3ds Max (2. Kitap) 'i hemen satın almak için tıklayın! BKM Kitap'ın size özel indirim fırsatını kaçırmayın! Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: 3ds Max ƒ. Kitap) MassFX - FumeFX - Kaplamalara Giriş. Mağaza: Palme Kitabevi. Sorunuzu a ... FumeFx Kurulum - 3Ds Max | Forum ... . Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: 3ds Max ƒ. Kitap) MassFX - FumeFX - Kaplamalara Giriş. Mağaza: Palme Kitabevi. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Kitabın temel özelliği 3ds Max konusunda temel seviyede bilgisi olan kişilere 3ds maxin ileri seviye konularını basit ve sade bir dille anlatmakta ve kitabın ekinde verilen DVD ile... Kitabın temel özelliği, 3ds Max konusunda temel seviyede bilgisi olan kişilere, 3ds maxin ileri FumeFX ve Özellikleri. Özel Efektler ve Yapım Teknikleri. Örnek Uygulamalar. Download FumeFX 4.1.0 for 3ds Max Latest Version for Windows. It is full offline installer standalone setup of FumeFX 4.1.0 for 3ds Max for 64. 40 TL. 3 kitaptan oluşacak serinin, 2. Kitabı olan bu kitapta MassFX, FumeFX ve Kaplamalara girişle birlikte özel efektler ve tasarımlar yapmanın püf noktalarını ve... 3ds Max kitabının yayınlanmasından sonra, gerek yayınevine, gerekse kitabın yazarlarına gelen e-postalar ve öğrencilerinden gelen istek ile, 3ds Max konus.. 3ds Max kitabının yayınlanmasından sonra, gerek yayınevine, gerekse kitabın yazarlarına gelen e-postalar ve öğrencilerinden gelen istek ile, 3ds Max konus.. Giriş Yap! 3ds Max 2. Kitap. 3 kitaptan oluşacak serinin, 2. Kitabı olan bu kitapta MassFX, FumeFX ve Kaplamalara girişle birlikte özel efektler ve tasarımlar yapmanın... 3 kitaptan oluşacak serinin, 2. Kitabı olan bu kitapta MassFX, FumeFX ve Kaplamalara girişle birlikte özel efektler ve tasarımlar yapmanın püf noktalarını ve ayrıntılarını bulabileceksiniz. FumeFX Full v4.1 3ds max 2013-2018 FumeFX,2013 2017 dahi 3ds max programını destekler bu program ile gerçek...