Hiç Kimseyi İlgilendirmeyen Kişisel Bir Felaket

Süreyyya Evren

Hiç Kimseyi İlgilendirmeyen Kişisel Bir Felaket
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-04-01
YAZAR Süreyyya Evren
ISBN 6050913996
DOSYA FORMATI 7,27 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Herkesin kendi felaketine adanmış bir roman. “Hep zayıf oldum. Çok zayıf. İncecik. Karaktersiz. Silik. Gölgede. Tedirgin. Takipte. Bilemez. Sessizce sinirli. Hep arkadan geldim. İkinci. Gümüş madalya. Aynı bugünkü gibi.”Postmodern Bir Kız Sevdim ile başlayan serüveninde edebiyatımızda özgün bir yer edinen Süreyyya Evren, Hiç Kimseyi İlgilendirmeyen Kişisel Bir Felaket’te “tam da zamanımızın kahramanı” denilebilecek Sinan’ın peşine takıyor bizi. Sinan hem sempatik hem itici, hem zayıf hem güçlü, hem hırslı hem kaybetmeye eğilimli. Hem sevmek sevilmek istiyor hem de anında yok ediyor bütün aşk ihtimallerini. Bu topraklarda çok iyi tanıdığımız “annelerinin oğulları”ndan biri. Beyoğlu’ndan Yeni Delhi’ye uzanan, İskandinavya’dan ve Balkanlardan geçen, arada Ankara’ya da uğrayan Sinan’ın hikâyesi Kadıköy sahillerinde bitiyor. Felaket, evet. Ama kişisel bir felaket. Herkesin kendi felaketine adanmış bir roman.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hiç Kimseyi İlgilendirmeyen Kişisel Bir Felaket i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hiç Kimseyi İlgilendirmeyen Kişisel Bir Felaket.

...a özgün bir yer edinen Süreyyya Evren, Hiç Kimseyi İlgilendirmeyen Kişisel Bir Felaket'te "tam da zamanımızın ... Hiç Kimseyi İlgilendirmeyen Kişisel Bir Felaket Doğan Kitap ... ... Süreyyya Evren. Herkesin kendi felaketine adanmış bir roman. "Hep zayıf oldum. Çok zayıf. İncecik. Karaktersiz. Silik. Gölgede. Tedirgin. Takipte. Bilemez. Sessizce sinirli. Hep arkadan geldim. İkinci. Hiç Kimseyi ılgilendirmeyen Kişisel Bir Felaket - Süreyyya Evren. Doğan Kitap. Kazanacağınız Toplam Puan : 140.7 Puan. Roman (Yerli) kategorisinde yer alırken Hiç Kimseyi İlgi ... Hiç Kimseyi İlgilendirmeyen Kişisel Bir Felaket - Dünya Sözlük ... . Doğan Kitap. Kazanacağınız Toplam Puan : 140.7 Puan. Roman (Yerli) kategorisinde yer alırken Hiç Kimseyi İlgilendirmeyen Kişisel Bir Felaket epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2016-10-25 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı 'dır. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Hiç Kimseyi İlgilendirmeyen Kişisel Bir Felaket. Mağaza: Fırsat Kapında. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Hindistan'da başlayan bu yolculuklar, Sinan ve dünyasını daha derinlemesine tanımamız için yeni ve şaşırıcı fırsatlar sunacaktırb "Hiç Kimseyi İlgilendirmeyen Kişisel Bir Felaket", yalın, mizahi... hiç kimseyi ilgilendir...