Seyahatname IIAnadolu’nun Gizemli Yollarında

Yavuz Çekirge

Seyahatname IIAnadolu’nun Gizemli Yollarında
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-06-02
YAZAR Yavuz Çekirge
ISBN 9756130599
DOSYA FORMATI 12,4 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Modern yaşam, pek çok şeyin yanı sıra, bize sunduğu “güvenli hayat”la günden güne ona daha da tutulmamızı sağlıyor. Dört duvardan oluşan güvenli ve steril yaşamlar, kötü sürprizlere karşı da korunaklıdır böylece. Tabii doğadan, tarihten, bilinçten kopmak pahasına. Hastalıklara, doğal afetlere, kazalara ve savaşlara karşı bir sigortadır modern yaşam. İnsanın bile isteye hapsolduğu bir fanus. Oysa tarih tüm belirlemelerin üstünde ve eksiktir her zaman; doğa ise kaotik. Modern yaşamın tersine doğa, sürprizlerle doludur. Görmek, tanımak, araştırmak isteyenden hiçbir şeyini esirgemez.İçinde tarihi de gizler, medeniyeti de.Çok yoğun geçen bir iş yaşamının ardından, bir süre önce Yavuz Çekirge, insanın doğasında olmayan bu durağan hapis hayatından özgürleşerek Anadolu’nun yolunu tutuyor. Kâh turlarla kâh tek başına. Uyku tulumu ve çadırıyla, antik medeniyetlerin beşiği Anadolu’nun gizlerini fotoğraflıyor, doğasını ve tarihini yeniden anlatmanın derdine düşüyor.Dağlarını, yaylalarını, ovalarını, göllerini, akarsularını; ağaçlarını ve çiçeklerini… Bir zamanlar bu dağlara, yaylalara, ovalara yayılmış medeniyetleri: Kapadokia, Pisidia, Phrygia, Lykia, Kilikia, Kremna, Sagalassos ve diğer uygarlıkları.Anadolu’nun Gizemli Yollarında Seyahatnâme II, doğa ile tarihi buluşturan bir “gezi” kitabı. Anadolu’da neyi, nerede yiyeceğinizi ve nasıl konaklayacağınızı değil belki, ama ne göreceğinizin, ön bilgisi olarak mutlaka başvurulması gereken kaynak bir kitap Seyahatnâme II.Evliya Çelebi gibi yollara düşmeden önce, bir “gezen”in tecrübeleri size ışık tutacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Seyahatname IIAnadolu’nun Gizemli Yollarında i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Seyahatname IIAnadolu’nun Gizemli Yollarında.

...i - Mardin - TRT Belgesel. Yavuz Çekirge ... Seyahatname II; Anadolunun Gizemli Yollarında - Yavuz Çekirge... ... . Modern yaşam, pek çok şeyin yanı sıra, bize sunduğu "güvenli hayat"la günden güne ona daha da tutulmamızı sağlıyor. Dört duvardan oluşan güvenli ve steril yaşamlar... 22.22 +KDV. Bu Kategorinin En Çok Satanları. Dünyanın Yerlisi Turizm-Gezi » Gezi Kitapları » Seyahatname II Anadolunun Gizemli Yollarında. Abone Ol. Sequ'nun Seyahatnamesi. Anadolu'nun Gizemli Yollarında Seyahat ... Seyahatname II Anadolu'nun Gizemli Yollarında PDF İndir Yavuz... ... . Anadolu'nun Gizemli Yollarında Seyahatnâme II, doğa ile tarihi buluşturan bir "gezi" kitabı. Anadolu'da neyi, nerede yiyeceğinizi ve nasıl konaklayacağınızı değil belki, ama ne göreceğinizin... Anadolu'nun Gizemli Yollarında Seyahatnâme II, doğa ile tarihi buluşturan bir ?gezi kitabı. Evliya Çelebi gibi yollara düşmeden önce, bir ?gezenin tecrübeleri size ışık tutacaktır. Anadolu'nun Gizemli Yollarında Seyahatnâme II, doğa ile tarihi buluşturan bir ?gezi kitabı. Evliya Çelebi gibi yollara düşmeden önce, bir ?gezenin tecrübeleri size ışık tutacaktır. Items related to Luviler - Anadolu'nun Gizemli Halki. Luvice'nin bati, orta guney ve guney dogu Anadolu'nun genis kesimlerinde konusulduguna dair ayrintili kanitlar mevcuttur... Anadolu'nun Gizemli Yollarında Seyahatnâme II, doğa ile tarihi buluşturan bir ?gezi kitabı. Evliya Çelebi gibi yollara düşmeden önce, bir ?gezenin tecrübeleri size ışık tutacaktır. Anadolu'nun Gizemli Yollarında Seyahatnâme II, doğa ile tarihi buluşturan bir ?gezi kitabı. Evliya Çelebi gibi yollara düşmeden önce, bir ?gezenin tecrübeleri size ışık tutacaktır. Anadolu'nun Gizemli Yollarında Seyahatnâme II, doğa ile tarihi buluşturan bir ?gezi" kitabı. Evliya Çelebi gibi yollara düşmeden önce, bir ?gezen"in tecrübeleri size ışık tutacaktır. Anadolu Mumyaları ve Mısır mumyalarından pek çok açıdan farklılar.... Dünyada bilinen, iç organlarıyla birlikte mumyalanan tek örnekler olma unvanına....