SahafnameBir Kitap Kurdunun Metruk Olmayan Evrakından

Emin Nedret İşli

SahafnameBir Kitap Kurdunun Metruk Olmayan Evrakından
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-02-07
YAZAR Emin Nedret İşli
ISBN 6052982198
DOSYA FORMATI 9,60 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sahafnâme edebiyat tarihimize bir ek çıkıyor. Orhan Veli, Halit Ziya, Nahid Sırrı gibi yazarların hayatına bir pencere açıyor. Unutulmuş, kaybolmuş evrak-ı metrukeleri; mektupları, kartvizitlere alınmış notları ortaya seriyor.İstanbul’un ilk şehir rehberinden edebiyat erkânının toplandığı Küllük Kahvehanesi’ne, toplatılan ilk dergimiz Cüzdan’dan ekslibrisin Türkiye serüvenine, edebiyat tarihini kitap kurdu bir sahafın yıllar boyu biriktirdiği belgelerden yola çıkarak sürüyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz SahafnameBir Kitap Kurdunun Metruk Olmayan Evrakından i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap SahafnameBir Kitap Kurdunun Metruk Olmayan Evrakından.

...enilmiş fakat yeri geldiği zaman da içeriği bakımından eleştirilmiştir ... Sahafname - Bir Kitap Kurdunun Metruk Olmayan Evrakından%35... ... . Orhan Veli, Halit Ziya, Nahid Sırrı gibi yazarların hayatına bir pencere açıyor. Unutulmuş, kaybolmuş evrak-ı metrukeleri; mektupları, kartvizitlere alınmış notları ortaya seriyor. ...Kırmızı Kedi Yayınları 2018 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Kargolarımız ARAS Kargo ile anlaşmamız gereği indirimli olarak gönderilmektedir. SahafnameBir Kitap Kurdunun Metruk Olmayan Evrakından. Kırmızı Kedi Yay ... SahafnameBir Kitap Kurdunun Metruk Olmayan Evrakından ... . SahafnameBir Kitap Kurdunun Metruk Olmayan Evrakından. Kırmızı Kedi Yayınevi. Unutulmuş, kaybolmuş evrak-ı metrukeleri; mektupları, kartvizitlere alınmış notları ortaya seriyor. Tüm Kategoriler Bebek Bilgisayarlar Elektronik Ev Ev ve Mutfak Kitaplar Kişisel Bakım ve Kozmetik Moda Ofis Ürünleri Oyuncaklar ve Oyunlar PC ve Video Oyunlar...