Modern Gürcü Hikayeleri

Kollektif

Modern Gürcü Hikayeleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-07-24
YAZAR Kollektif
ISBN 6059825757
DOSYA FORMATI 5,24 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İki vadiye varana kadar daha bir saatlik yol vardı. Biraz gözümü dinlendireyim diye düşündü ama yazacakları onu rahat bırakmıyordu. Gözlerini kapatır kapatmaz iç dünyamda satırlar kendi kendine yerleşmeye başlıyor ve düzene giriyordu.Babacığım, ben şimdi yolcuyum ve sana geliyorum. Geldiğimde seni sapa sağlam görmek istiyorum. Seni çok yakında göreceğim, ama yanına gelene kadar sabredemiyorum işte. Ben gelmeden bu mektubun sana ulaşacağını düşünüyorum.”Ben böyle değildim, bir türlü yerimde duramıyorum. Önceleri sürekli seni düşündüğüm için böyle olduğumu düşündüm, fakat sonraları bunun tek sebebinin bu olmadığı başka nedenlerinin de olabileceğini düşündüm. Bunun adını bir türlü koyamıyorum. Bir bakımdan oğluna mektup götürdüğü için az da olsa endişeli birini andırırken, diğer açıdan ise içini kaplayan adını tarif edemediği huzurdan dolayı mutlu birine benziyordum. Bununla belki de sana bir şeyler anlatırım gayretindeyim…Hissedebiliyorum.Eşmaka'nın minibüsünde sana doğru gelirken bu yaşa gelmiş bir insan olarak daha yeni yolcu olduğumun farkına varabildim. Oysaki doğduğum ilk günden beri bu dünyanın yolcuymuşum ve zavallı annenin yanına seyahat edeceğim güne kadar da öyle kalacağım. Ben, arabada oturan köylüler, dünya üzerinde yaşayan insanlar ve sen, hepimiz yolcularız babacığım. Ama sen ve senin gibi gençlerin yolculukları uzun sürer İnşallah. Ben ve diğer babaların yolluğu artık bitmek üzere oğlum. Şimdiye kadar bunu neden düşünemediğimi ve kavrayamadığımı bir türlü anlayamıyorum. Bu tarz şeyleri insanın anlayabilmesi için başına bir şey gelmesi gerekiyorsa, benim başım dertlerden hiç kurtulmadı ki!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Modern Gürcü Hikayeleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Modern Gürcü Hikayeleri.

...ık İle Azra. MODERN GÜRCÜ HİKAYELERİ kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası ... Modern Gürcü Hikayeleri - %30 İndirimli - Harun Çimke - Serüven Kitap ... . Modern gürcü hikayeleri. İrakli Samsonadze , nugzar şataidze. Harun Çimke. Kitap Tanıtımı. İki vadiye varana kadar daha bir saatlik yol vardı. Biraz gözümü dinlendireyim diye düşündü ama yazacakları onu rahat bırakmıyordu. Kollektif. İki vadiye varana kadar daha bir saatlik yol vardı. Biraz gözümü dinlendireyim diye düşündü ama yazacakları onu rahat bırakmıyordu. Modern G ... Modern Gürcü Hikayeleri - Kollektif : %25 İndirimli ... . Biraz gözümü dinlendireyim diye düşündü ama yazacakları onu rahat bırakmıyordu. Modern Gürcü Hikayeleri-Serüven Kitap-9786059825757-Harun Çimke-%38 indirimli-İki vadiye varana kadar daha bir saatlik yol vardı. Biraz gözümü dinlendireyim diy. Modern Gürcü Hikayeleri. 5,0 (0 Yorum). Marka Gece Kitaplığı Yayınları. Harun Çimke. İki vadiye varana kadar daha bir saatlik yol vardı. Biraz gözümü dinlendireyim diye düşündü ama yazacakları onu rahat bırakmıyordu. H.P. Lovecraft - Bütün Hikayeleri. 99 99. Murat Serdar Arslantürk. İki vadiye varana kadar daha bir saatlik yol vardı. Biraz gözümü dinlendireyim diye düşündü ama yazacakları onu rahat bırakmıyordu. Kitap Tanitimi Iki vadiye varana kadar daha bir saatlik yol vardi. Biraz gözümü dinlendireyim diye düsündü ama yazacaklari onu rahat birakmiyordu....