Güler Yüzle Tatlı Söz - Hacivat'la Karagöz Dizisi (6 Kitap)(Değerler eğitimi)

Bestami Yazgan

Güler Yüzle Tatlı Söz - Hacivat'la Karagöz Dizisi (6 Kitap)(Değerler eğitimi)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-04-11
YAZAR Bestami Yazgan
ISBN 00
DOSYA FORMATI 9,28 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

1. Babaların Yüreği2. Düğün Yemeği3. Afrika Yolunda4. Tekerlekli Sandalye5. Nasıl Oruç Tutulur?6. Bilgisayar SevgisayarBizi eğlendiren, eğlendirirken öğreten, kelimelerle dans eden iki dostumuzdur Karagöz ve Hacivat. Bu neşeli ikilinin yeni yazılmış hikayeleri ile karşınızdayız. Bu hikayelerle onlar, hayatınızın her alanında, yanı başınızda yer almaya niyetliler. Tıpkı çocuklar gibi. İstiyoruz ki çocuklarımız, geleneğimize ait kahramanlarımızın maceralarıyla, geleceğe daha donanımlı olarak ilerlesinler.Bu dizide; Örnek Olmak-Örnek Almak, Üzüntüleri Gidermek, Şakalaşma Adabı, Yaşlılara Saygı, Hayvan Hakları, Hasta Ziyareti Adabı, Mutluluğu Paylaşmak, Eğitimin Önemi, Fedakârlık, Ettiğini Bulma, Çevre Temizliği, Bayramlaşma, İhtiyaç Sahiplerine Yardım ve Cömertlik, Kardeşlik, Engellilere Yardım, Çalışana Hakkını Vermek, İbadetlerin Sevabını Allah’tan Beklemek, Misafire Hürmet, Arkadaşlık, İyiliğe Teşvik, Nasihatte Doğru Olmak, Anne Sevgisi, Mani Geleneğimiz, Sosyal Dayanışma, Sevginin Gücütemalı hikayeler bulacaksınız.Çocuklarımıza, iyi eserler okuma hakkını sunuyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Güler Yüzle Tatlı Söz - Hacivat'la Karagöz Dizisi (6 Kitap)(Değerler eğitimi) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Güler Yüzle Tatlı Söz - Hacivat'la Karagöz Dizisi (6 Kitap)(Değerler eğitimi).

...irirken öğreten, kelimelerle dans eden iki dostumuzdur Karagöz ve Hacivat ... Hikayeler - Nar Yayınları - Güler Yüzle Tatlı Söz Hacivat'la Karagöz... ... . Bu neşeli ikilinin yeni yazılmış hikayeleri ile karşınızdayız. 33.75 TL. Değerler Eğitimi. Bizi eğlendiren, eğlendirirken öğreten, kelimelerle dans eden iki dostumuzdur Karagöz ve Hacivat. Bu neşeli ikilinin yeni yazılmış hikâyeleri ile karşınızdayız. Değerler Eğitimi. Bizi eğlendiren, eğlendirirken öğreten, kelimelerle dans eden iki dostumuzdur Karagöz ve Hacivat. Bu neşeli ikilinin yeni yazılmış hikâyeleri ile karşınızdayız. 40 ... Güler Yüzle Tatlı Söz Hacivatla Karagöz Dizisi 6 Kitap Takım... ... . Bu neşeli ikilinin yeni yazılmış hikâyeleri ile karşınızdayız. 40.50 TL. Değerler Eğitimi. Bizi eğlendiren, eğlendirirken öğreten, kelimelerle dans eden iki dostumuzdur Karagöz ve Hacivat. Bu neşeli ikilinin yeni yazılmış hikâyeleri ile karşınızdayız. Ürün Bilgisi. Değerler Eğitimi. Bizi eğlendiren, eğlendirirken öğreten, kelimelerle dans eden iki dostumuzdur Karagöz ve Hacivat. Bu neşeli ikilinin yeni yazılmış hikâyeleri ile karşınızdayız. Sayfa Sayısı :96. Değerler Eğitimi. Bizi eğlendiren, eğlendirirken öğreten, kelimelerle dans eden iki dostumuzdur Karagöz ve Hacivat. Bu neşeli ikilinin yeni yazılmış hikâyeleri ile karşınızdayız....