Ye Kürküm Ye

Ye Kürküm Ye
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-11-13
YAZAR
ISBN 9752638594
DOSYA FORMATI 7,6 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Her kitapta;Nasreddin Hoca tanıtılıyor.Birkaç fıkra tek kurgu içinde anlatılıyor.Kazanım ve kavramlara yer veriliyor.Etkinliklerle dil bilgisi ve becerisi pekiştiriliyor.Kitaplarda yer alan kazanımlardan birkaçı:Bu kitabı okursan;· Nasreddin Hoca gibi olaylara farklı açılardan bakabilirsin.· Problem çözme yeteneğin gelişir.Dile hâkimiyetin artar.Kelime hazinen gelişir.Ve… Nasreddin Hoca’yı tanıma imkânı bulabilirsin…Bu setteki tüm kitaplar 5-8 yaş için hazırlanmıştır.“MEB Türkçe müfredatına uygundur”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ye Kürküm Ye i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ye Kürküm Ye.

...m Zenginçelebi Ye Kürküm Ye - Nasreddin Hoca Fıkral ... Ye Kürküm Şarkı Sözleri - Emrah ... . Bir gün Nasrettin Hoca'yı bir düğün yemeğine davet etmişler. Hoca da davete gitmiş. Giderken günlük elbiselerini giymiş. Davette ona pek ilgi göstermemişler. Hoca, etrafına bakınmış. Müstahak size ! Evet ortada ne kadarda çok haksızlıklar var ! Ama nedense bunu değiştirmek için hiç kimse hiç birşey yapmıyorlar ! Bunun için sadece konuştukça konuşuyorlar ! Zülküf ve Osman birlikte çalışan iki araba tamircisidir. Çalıştıkları yerin yirmi günlüğüne kapanmas ... Nasrettin Hoca Ye Kürküm Ye Fıkrası | Huzur Sayfası ... . Çalıştıkları yerin yirmi günlüğüne kapanmasını fırsat bilen iki kafadar, tamir için bırakılan lüks arabalardan birini alarak Ege'ye doğru yola çıkar. Etkinlik Hakkında Kısa Bilgi: Ye Kürküm Ye Çocuk Tiyatrosu Tarih: 25 Şubat 2018 Pazar Saat: 1.Seans: 13.00 - 2. Seans: 15.00 Yer: Hezar Dinari Kültür Merkezi Yazan: Yaşar SAY. -Ye kürküm Ye-Okuma Anlama Çalışması -Trafik İşaretleri -Toplama Problemleri 2 1. Sınıf Türkçe Okuma Anlama Çalışması-Ye Kürküm Ye dosyası, 1... Töresi bu her düzenin. Devir senin devran senin. Ye yeye yeye ye kürküm ye. Aşk masaldır ömür rüya. Aç gözünü kalma yaya. İkram bana değil sana. Ye yeye yeye ye kürküm ye. Töresi bu her düzenin. Devir senin devran senin. Ye yeye yeye ye kürküm ye. Aşk masaldır ömür rüya. Aç gözünü kalma yaya. İkram bana değil sana. Ye yeye yeye ye kürküm ye....