Rose ve Büyücünün Maskesi

Holly Webb

Rose ve Büyücünün Maskesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-01-01
YAZAR Holly Webb
ISBN 6054435074
DOSYA FORMATI 3,99 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Holly Webb’in 4 kitaplık büyülü serisi ROSE’un 3. kitabında heyecan, büyü, tehlike ve tabii ki Rose, Freddie, Bella, Bill ve Gus’un maceraları tam gaz devam ediyor!Kral’ın baş sihirbazının evinde hizmetçiliğe başladıktan sonra Rose’un hayatı, büyü gücü olduğunu öğrendiğinden beri tamamen değişmiştir.Çocukları kaçırıp kanlarını emen bir cadıyı alt etmiş, kaçırılan İngiltere prensesinin yerine geçmekle kalmayıp bir de onu kaçıranların hakkından gelmiştir.Tam her şey yoluna girdi derken Rose ve Büyücünün Maskesi’nde bu sefer de kraliyet sarayından çok güçlü bir büyücü maskesi çalınır. Güçlerinin ne olduğu bilinmeyen bu maskenin bulunma macerası, Bay Fountain eşliğinde Rose’u ve tabi ki arkadaşlarını Venedik’e kadar sürükler.Büyünün ayakta tuttuğu Venedik Londra’dan çok başkadır. Şehri ele geçirmiş şeytani büyücüleri, Rose’u ailesinin kim olduğunu öğrenmeye bir adım daha yaklaştıracak bir karşılaşmaya ev sahipliği yapması ve göz kamaştıran maskeleri ile Venedik, kahramanlarımızın güçlerini sınamaları için yepyeni bir fırsattır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Rose ve Büyücünün Maskesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Rose ve Büyücünün Maskesi.

...cülerin olduğundan kuşkulanır -ve tehlike belirir… Roseun üçüncü büyülü macerası ... Rose ve Büyücünün Maskesi - Holly Webb : %35 İndirimli ... . Rose ve Büyücünün Maskesi Holly Webb. Bu hangi Rose göründüğü macerası gücünü Büyücünün mi? Roseun şehrine uğursuz Rose çalınır. kuşkulanır saklı? Rose ve Büyücünün Maskesinde, uğursuz hırsızları durdurmak için verilen mücadele, Roseu hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı, gizemlerle dolu Venedik şehrine getirecek. Tam her şey yoluna girdi derken Rose ve Büyücünün Maskesi'nde bu sefer de kraliyet saray ... Rose ve Büyücünün Maskesi - Holly Webb | Nadir Kitap ... . Tam her şey yoluna girdi derken Rose ve Büyücünün Maskesi'nde bu sefer de kraliyet sarayından çok güçlü bir büyücü maskesi çalınır. Tam her şey yoluna girdi derken Rose ve Büyücünün Maskesi'nde bu sefer de kraliyet sarayından çok güçlü bir büyücü maskesi çalınır. Güçlerinin ne olduğu bilinmeyen bu maskenin bulunma macerası... ROSE VE BÜYÜCÜNÜN MASKESİ Kağıt Kapak - 4 Ocak 2017. Holly Webb (Eser Sahibi). Tam her şey yoluna girdi derken Rose ve Büyücünün Maskesi'nde bu sefer de kraliyet sarayından çok güçlü bir büyücü maskesi çalınır. Güçlerinin ne olduğu bilinmeyen bu maskenin bulunma macerası... Rose ve Büyücünün Maskesi. Yayınevi / Marka: Kelime Yayınları. Barkod: 9786054435074. Rose ve Büyücünün Maskesi. Ürün Adı Hatalı. Tam her şey yoluna girdi derken Rose ve Büyücünün Maskesi'nde bu sefer de kraliyet sarayından çok güçlü bir büyücü maskesi çalınır. Holly Webb. Maskenin Ardında Hangi Sırlar Yatıyor? Holly Webb'in 4 kitaplık büyülü serisi Rose'un 3. kitabında heyecan, büyü, tehlike ve tabii ki Rose, Freddie, Bella... Ürün Adı: Rose ve Büyücünün Maskesi Ürün Kodu: 9786054435074 Basım Yılı: 2011.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Holly Webb. Kitap: Rose ve Büyücünün Maskesi Holly Webb, Çeviren: Gökben Kurt Edebiyat: Çocuk Kitapları, Çeviri Kelime Yayınları ; İstanbul, 2011, 14 x 20 cm, 224 sayfa, Türkçe, Karton Kapak. Tam her şey yoluna girdi derken Rose ve Büyücünün Maskesi'nde bu sefer de kraliyet sarayından çok güçlü bir büyücü maskesi çalınır. Güçlerinin ne olduğu bilinmeyen bu maskenin bulunma macerası... Holly Webb. Kitap Tanıtımı Maskenin Ardında Hangi Sırlar Yatıyor? Holly Webb'in 4 kitaplık büyülü serisi Rose'un 3. kitabında heyecan, büyü, tehlike ve tabii ki Rose, Freddie, Bella......