Evet Demeden Önce

Elif Sevgican

Evet Demeden Önce
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-05-25
YAZAR Elif Sevgican
ISBN 6051270371
DOSYA FORMATI 7,26 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Evet demeden önceydi. Kalem ilişti bir yerlerden ellerime. Ellerimden bir yol uzandı gönül kapıma. Gönlümün kapısı ardına kadar açıldı. O an'dan sonra bildiğim ne varsa unutttum. Bir damla sevgi oldum; hafifledim, kayboldum göklerde.Sonrasında; zamanın durdurulamadığına, sonsuzluk diye bir yer olmadığına, aşkın ve sevginin biteceğine, hayatın bomboş ve anlamsız olduğuna, ümitlerin gerçekleşmeyeceğine, inançların yıkılabilirliğine, mucizelerin palavra olduğuna beni kimsenin inandıramayacağı bir bulutun içinde buharlaştım sevgiyle.Sevgi bulutunun içinde bir damlaymışım meğerBir zerrecikNasıl da büyükmüş sevgi dolu bu güzel EvrenDaha ne sevgiler varmış bitmeyenKarşılık beklemeden üstelikYüreğim sevgiymiş, sevenmiş; tereddütsüz, hesapsız...Dilimin suskunluğu bundanmış;Kalemimin cüreti yüreğimden dökülenlerimdenmiş.Bir damlası bu kitaba damlamış çok şükür.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Evet Demeden Önce i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Evet Demeden Önce.

.... 2017'nin sonlarında her şeye "evet" demenin beni çok yorduğunu fark ettim ... 'Evet' Demeden Önce Bu Haberi Okuyun - F5Haber ... . Artık yapacağım işlerde ve girişimlerde "Evet!" demeden önce daha ayrıntılı düşünmeye başladım. ...NPİSTANBUL Beyin Hastanesi'nden Uzman Klinik Psikolog Saadet Merih Çengel'in kapısını çalarak, ondan "evet" demeden önce çiftlerin birbirine sorması gereken soruların yanıtlarını aldık. Psikolog Hande Nacar Baş, evlenme kararı alan çiftleri uyararak, "Evet demeden önce düşünün" dedi ve evliliğin ne anlama geldiğini anlattı. 23 Temmuz 2018 Pazartesi 11:23. Peki o sorumluluklar neler? Acıbadem Adana H ... Evet Demeden Önce | Pembeyle Mavi | Güncel Kadın ve Erkek Portalı ... . 23 Temmuz 2018 Pazartesi 11:23. Peki o sorumluluklar neler? Acıbadem Adana Hastanesi Psikolog Hande Nacar Baş,evlenme telaşında olan ya da evlenme kararı alan çiftleri uyarıyor; evet demeden önce düşünün! Seneler öncesinden hayal ettiğiniz gelinliği giymenize az kaldı. Beyaz atlı prensiniz size bir imza kadar uzaklıkta. Peki, "Evet" demeden önce evliliğinizi kabusa çevirebilecek bu faktörleri düşündünüz mü? Psikolog Hande Nacar Baş, evlenme kararı alan çiftleri uyararak, "Evet demeden önce düşünün" dedi ve evliliğin ne anlama geldiğini anlattı. Acıbadem Adana Hastanesi Psikologu Hande Nacar Baş... Ana Sayfa Aşk- Sevgi Genel 'Evet' Demeden Önce! Yurt dışında birçok çift evlenmeden önce terapiste gitmeye başladı, bizde de artık yavaş yavaş yaygınlaşıyor....