Yiyecek İçecek Endüstrisinde Trendler1 Kavramlar, Yaklaşımlar, Başarı Hikayeleri

Doç.Dr. Osman N. Özdoğan

Yiyecek İçecek Endüstrisinde Trendler1 Kavramlar, Yaklaşımlar, Başarı Hikayeleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-04-01
YAZAR Doç.Dr. Osman N. Özdoğan
ISBN 6059189699
DOSYA FORMATI 7,58 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yiyecek içecek endüstrisinde basamakların nasıl tırmanıldığını, endüstride söz sahibi işletmelerin bugünlere nasıl geldiklerini, endüstri içerisinde gelişen eğilimleri ve yeniliklerin özetlenerek özellikle Türkiye’de faaliyet gösteren işletme sahiplerini, yöneticileri, aşçıları, servis elemanlarını ve konu ile ilgili olarak lisansüstü ve lisans eğitimi alan öğrencileri hedef alarak hazırladığımız bu çalışma oniki bölümden oluşmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yiyecek İçecek Endüstrisinde Trendler1 Kavramlar, Yaklaşımlar, Başarı Hikayeleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yiyecek İçecek Endüstrisinde Trendler1 Kavramlar, Yaklaşımlar, Başarı Hikayeleri.

...düstrisinde Trendler 1 - Osman N. Özdoğan" ... Yiyecek İçecek Endüstrisinde Trendler 2 & Kavramlar... ... . 9786054940523. Yiyecek İçecek Endüstrisinde Trendler 2 Kavramlar, Yaklaşımlar, Başarı Hikayeleri. Birinci kitapta olduğu gibi bu kitapta da son yüzyılda yiyecek içecek endüstrisinde meydana gelen... Ad: Yiyecek İçecek Endüstrisinde Trendler 1, Yazar: Doç. Dr. Osman N. Özdoğan, Yayınevi: Detay Yayıncılık, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Kitap Diğer Meslek Kitapları, En Düşük Fiyat: 17.08 TL... Bu kitap ise, son yüzyılda yiyece ... Yiyecek İçecek Endüstrisinde Trendler Kavramlar Yaklaşımlar... ... .08 TL... Bu kitap ise, son yüzyılda yiyecek içecek endüstrisinde meydana gelen değişiklikler ve yenilikleri özetleyerek, yiyecek içecek alanında faaliyet gösteren işletmeler, yatırımcılar, çalışanlar ve bu... İlan Verin. Anasayfa. Yiyecek İçecek Endüstrisinde Trendler (Kavramlar, Yaklaşımlar, Başarı Hikâyeleri). Bu kitap ise, son yüzyılda yiyecek içecek endüstrisinde meydana gelen değişiklikler En İyi Restoranları ve Başarı Hikayeleri 7. Bölüm: Gıda Güvenliği ve Yeni Yaklaşımlar 8... Yiyecek içecek endüstrisinde trendler -1 : kavramlar, yaklaşımlar, başarı hikayeleri. Bu kitap ise, son yüzyılda yiyecek içecek endüstrisinde meydana gelen değişiklikler En İyi Restoranları ve Başarı Hikayeleri 7. Bölüm: Gıda Güvenliği ve Yeni Yaklaşımlar 8... Birinci kitapta olduğu gibi bu kitapta da, son yüzyılda yiyecek içecek endüstrisinde meydana gelen değişiklikler ve Trendler 2; Kavramlar, Yaklaşımlar, Başarı Hikayeleri. Editör. : Osman N. Özdoğan. Yiyecek İçecek Endüstrisinde Trendler; Kavramlar, Yaklaşımlar, Başarı Hikayeleri. Detay Yayıncılık. ...Endüstrisinde Trendler 1& Kavramlar, Yaklaşımlar, Başarı Hikayeleri PDF İndir. Yaklaşımlar, Başarı Hikayeleri Yiyecek içecek endüstrisinde basamakların nasıl... ...İçecek Endüstrisinde Trendler 2 & Kavramlar, Yaklaşımlar, Başarı Hikayeleri. bu kitapta da, son yüzyılda yiyecek içecek endüstrisinde meydana gelen değişiklikler ve... Bu kitap ise, son yüzyılda yiyecek içecek endüstrisinde meydana gelen değişiklikler ve yenilikleri özetleyerek, yiyecek içecek alanında faaliyet gösteren işletmeler, yatırımcılar......