Ya Tutarsa

Ya Tutarsa
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-09-18
YAZAR
ISBN 6051865065
DOSYA FORMATI 4,89 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kapıdan Ayrılma: Bu hikâye, bir şey yapmadan önce sonuçlarını düşünmeniz gerektiğini öğütlüyor. Mum Ateşinde Pişen Yemek: Bu hikâye, karşıdakine nasıl davranılırsa onların da öyle davranacağını gösteriyor. Okuyan Eşek: Bu hikâyeden anladığımız üzere her gördüğümüzün doğru olduğuna inanmamalıyız. Kurt Avı: Bu hikâye, bizden daha bilgili insanların öğütlerini dinlemenin işe yarayacağını anlatıyor. Ağaçtan Öteye Yol Gider: Bu hikâye, bir şey yaparken her zaman tedbirli olmamız gerektiğini vurguluyor. Ya Tutarsa: Bu hikâye, bazı şeyler imkânsız bile görünse umudumuzu kaybetmezsek çalışmaya devam edebileceğimizi gözler önüne sunuyor.***Okumayı sevdiren, eğlendiren ve eğlendirirken öğreten bir kurgu ile oluşturuldu.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ya Tutarsa i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ya Tutarsa.

...e hiç art niyet yok ben böyleyim Günah çıkarmak amacım değil söyleyeyim Ben ne mi yaptım Allahım Aşkın içine düştüm kaldım Hoca Nasrettin gibi gönüllere maya çaldım ... Gülşen - Ya Tutarsa Şarkı Sözleri, Ya Tutarsa Şarkı Sözü ... . Ya tutarsa ya tutarsa... Ya Tutarsa Sözleri. İçimde hiç art niyet yok ben böyleyim Günah çıkartmak amacım diğil soyleyim. Ya tutarsa ya tutarsa ya tutarda aşk el verirse Ya tutarsa ya tutarsa ya tutarda biri denk gelirse. Ya Tutarsa. İçimde hiç art niyet yok, ben böyleyim. günah çıkarmak amacım, değil söyleyim (x2). ya tutarsa, ya tutarsa? ya tutar da biri denk gelirse? (x2). Ben ne mi yaptı ... Gülşen Ya Tutarsa İndir, Gülşen Ya Tutarsa Mp3 İndir Dur, Gülşen Ya... ... . Ya Tutarsa. İçimde hiç art niyet yok, ben böyleyim. günah çıkarmak amacım, değil söyleyim (x2). ya tutarsa, ya tutarsa? ya tutar da biri denk gelirse? (x2). Ben ne mi yaptım? ...ya tutarsa ya tutarda aşk el verirse ) x2 D# C# Bbm C# Cm ) Ya tutarsa ya tutarsa ya tutarda biri denk gelirse ). Ya Tutarsa Akor, AkorMerkezi.com'da yayınlanmıştır. http://www.akormerkezi.com. 20 Mart 2012 Salı. Ya Tutarsa, Öğrencilere Nasrettin Hoca Fıkraları. Nasreddin Hoca azığını heybesine koyup yola çıkmış. Öğlen vakti Akşehir Gölü kenarında, bir ağacın altında oturmuş. Gülşen - Ya tutarsa mp3 yüklə pulsuz , En son Gülşen mahnilar 2020 pulsuz yuklemek üçün Mp3.BiG.az saytina daxil olun ve rahat şəkildə mahnıları endirin. Aşkın içine düştüm kaldım. Hoca Nasrettin gibi. gönüllere maya çaldım... ya tutarsa, ya tutarsa? ya tutar da aşk el verirse? ya tutarsa, ya tutarsa? ya tutar da biri denk gelirse?2x ben nemi yaptım ? Bu sayfada Gülşen adlı şarkıcıya/gruba ait Ya Tutarsa şarkısının sözleri bulunmaktadır. Ya tutarsa ya tutarsa ya tutarsa aşk el verirse Ya tutarsa ya tutarsa ya tutarsa biri denk gelirse. Nasrettin Hoca'nın hikâyelerini bizler okuyarak büyüdük. Peki ya çocuklarımız? Ya Tutarsa, hepimizin severek okuduğu, hepimizin çok iyi bildiği günümüze kadar ulaşmış "Göle yoğurt mayalama"... ...TEKSTİL İLETİŞİM İNŞAAT OTOMOTİV TİCARET LTD. ŞTİ. yapım şirketinden çıkarttığı "Yurtta Aşk Cihanda Aşk" albümünde yer alan "Ya Tutarsa" isimli şarkısı, video klibiyle, ücretsiz olarak netd'de. ya tutarsa, ya tutarsa? ya tutar da aşk el verirse? ya tutarsa, ya tutarsa? ya tutar da biri denk gelirse?(2x). ben nemi yaptım ? Allah'ım. Gülşen - Ya Tutarsa Şarkı Sözüne Yorum Yaz. Diğer tüm şarkı sözleri yayınlarında olduğu gibi Gülşen - Ya Tutarsa Şarkı Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Ben ne mi yaptım Allahım Aşkın içine düştüm kaldım Hoca Nasrettin gibi Gönüllere maya çaldım Ya tutarsa, ya tutarsa Ya tutar da aşk el verirse Ya tutarsa, ya tutarsa Ya tutar da biri denk gelirse....