Tanrı Nasıl İsterse

Niccolo Ammaniti

Tanrı Nasıl İsterse
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-01-04
YAZAR Niccolo Ammaniti
ISBN 9750712753
DOSYA FORMATI 11,90 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Genç kuşak İtalyan edebiyatının en parlak kalemlerinden biri olan Ammaniti, bu kez kaybedenlerin İtalyası’ndan, dışlanmış insanların karanlık dünyasından sesleniyor okura. Yazar, zaafları ve tutkularıyla sıradan bir yeniyetme olan Cristiano ile faşist eğilimleri ve alkole düşkünlüğüyle diğer babalara pek benzemeyen Rino Zena’nın, şiddet ve sevgiyle beslenen ilişkileri ekseninde, sefil insanların karanlık ve vahşi dünyasına eşine az rastlanır bir hümanizmle yaklaşıyor.Hepimize ait gerçeği gün yüzüne çıkarmak için aşırılıktan, uç kişiliklerden yararlanan Ammaniti, sevgiyi başköşeye oturttuğu, trajedinin ve kara mizahın iç içe geçtiği, umutsuzluğun enerjisiyle yazılmış çok sarsıcı ve güçlü bir roman çıkarmış ortaya. Soluk soluğa okuyacağınız kitabın son sayfasına geldiğinizde, ahmakları ve düşkünleri artık daha çok sevdiğinizi fark edecek, edebiyatın gücüne bir kere daha inanacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tanrı Nasıl İsterse i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tanrı Nasıl İsterse.

...in, kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, h ... Tanrı Nasıl İsterse, Can Yayınları, KÜLTÜR ... . İşlenen verilerin münhasıran otomatik... Kaybedenlerin İtalyasından, dışlanmış insanların karanlık dünyası ... İyi ve kötünün iç içe girerek yaşandığı puslu bir dünyanın tuhaf kahramanlarıyla tanıştığımız Tanrı Nasıl İsterse... 25.80 TL. Genç kuşak İtalyan edebiyatının en parlak kalemlerinden biri olan Ammaniti, bu kez kaybedenlerin İtalyası'ndan, dışlanmış insanların karanlık dünyasından sesleniyor okura. Tanrı Nasıl İsterse Genç kuşak İtalyan edebiyatının en parlak kalemlerinde ... Niccolò Ammaniti - Tanrı Nasıl İsterse | | | - Can Yayınları ... . Tanrı Nasıl İsterse Genç kuşak İtalyan edebiyatının en parlak kalemlerinden biri olan Ammaniti, bu kez kaybedenlerin İtalyası'ndan, dışlanmış insanların karanlık dünyasından sesleniyor okura. Tanrı Nasıl İsterse. Yeni. Ücretsiz Kargo. 9789750712753. 809165. Tanrı Nasıl İsterse. Can Yayınları. 26.07. Niccolo Ammaniti tarafından kaleme alınan Tanrı Nasıl İsterse Pdf İndir isimli 520 sayfadan oluşan kitap; CAN YAYINLARI yayınevinin 4/1/2019 Cuma tarihinde ve 2. Baskı sayısı ile kitapcılardaki... Tanrı Nasıl İsterse Genç kuşak İtalyan edebiyatının en parlak kalemlerinden biri olan Ammaniti, bu kez kaybedenlerin İtalyası'ndan, dışlanmış insanların karanlık dünyasından sesleniyor okura. 27.65 TL. Genç kuşak İtalyan edebiyatının en parlak kalemlerinden biri olan Ammaniti, bu kez kaybedenlerin İtalyası'ndan, dışlanmış insanların karanlık dünyasından sesleniyor okura. 31.21 TL. Genç kuşak İtalyan edebiyatının en parlak kalemlerinden biri olan Ammaniti, bu kez kaybedenlerin İtalyası'ndan, dışlanmış insanların karanlık dünyasından sesleniyor okura. Niccolo Ammaniti - TANRI NASIL İSTERSE kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. 27.65 TL. Genç kuşak İtalyan edebiyatının en parlak kalemlerinden biri olan Ammaniti, bu kez kaybedenlerin İtalyası'ndan, dışlanmış insanların karanlık dünyasından sesleniyor okura. 27.65 TL. Genç kuşak İtalyan edebiyatının en parlak kalemlerinden biri olan Ammaniti, bu kez kaybedenlerin İtalyası'ndan, d...