Sokağa Açılan Kapı

Ahmed Günbay Yıldız

Sokağa Açılan Kapı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-04-24
YAZAR Ahmed Günbay Yıldız
ISBN 9757544272
DOSYA FORMATI 5,36 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"-Sen ana oldun mu hiç? Çocuğunu sabahın erken saatlerinde en tatlı uykusundan uyandırdın mı? Onun iç sızlatan bakışlarına muhatap oldun mu hiç? Onun için çaresizlik gözyaşları döktün mü? İşten birlikte eve gelen erkeğinin vurdumduymaz tavırları karşısında kahroluşu yaşadın mı sen?" Çalışan kadınların sorunlarını dile getiren bir tesbit romanı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sokağa Açılan Kapı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sokağa Açılan Kapı.

...ük). | Filtrele. sokağa açılan kapı ... Sokağa Açılan Kapı by Ahmed Günbay Yıldız ... . için 8 ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Sokağa Açılan Kapı en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Sokağa Açılan Kapı ayağınıza gelsin! İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Sokağa Açılan Kapı. Ahmed Günbay Yıldız. Siz, her tarafınız insanla doluyken çekilen yalnızlığı yaşadınız mı hiç? İnsanları anlamaya çalışırken, anlaşılamadığınızı farkettiniz mi hiç? Sokaklardan evlere giden yolların zorlaştığı bir ortamda, "sokağa açılan kapı"nın hangi tarafındasınız? Ürün Sepetinize Eklendi! Sokağa Açılan Kapı. 17,05 TL. Sokağa Açılan Kapı kitab ... Sokağa Açılan Kapı Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir ... . 17,05 TL. Sokağa Açılan Kapı kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Ahmed Günbay Yıldız kitapları ve Timaş Yayınları 1987 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Sokağa Açılan Kapı Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Sokağa Açılan Kapı kitabını inceleyeceğiz. Sokağa Açılan Kapı. Ahmed Günbay Yıldız. Timaş Yayınları. Sokaklardan evlere giden yolların zorlaştığı ortamda, sokağa açılan kapının hangi tarafındasınız? Sitemizde çok çeşitli kitaplar bulabilirsiniz. Sokağa Açılan Kapı aşık olmuş ve birçok okuyucu nesiller arasında popülerlik k...