Mutluluğun Sırrı

Mutluluğun Sırrı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR
ISBN
DOSYA FORMATI 4,41 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Yılların imbiğinden süzülüp gelen atasözlerimiz bizlere hep doğruları, gerçekleri haykırır. Tuzun, ekmeğin hakkını onlardan öğrenmişizdir. Birisine ah ettirdiyseniz ah alacağınız onlar göstermiştir. Zaman rüzgarının günümüze dek üfül üfül estirip getirdiği bu güzel mirastan çocuklarımız da nasiplensin ve mutluluğun sırrına ersin. Nasıl mı? İşte bu kitaplarda…"

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mutluluğun Sırrı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mutluluğun Sırrı.

... SIRRI. Mutluluğun Sırrı. Yazan:starfikir ... Mutluluğun Sırları ... . 18 Şubat 201517 Şubat 2016. Yazı kategorisi Hikayeler. Bir tüccar mutluluğun gizini öğrenmesi için oğlunu insanların en bilgesinin yanına yollamış. Mutluluğun Sırrı. İsra 37: Kibirli olma alçakgönüllü davran. Müddesir 1-5: Kendini fazla abartma. Mutluluğun bir sırrı varsa, karşınızdakinin bakış açısını kavramak ve onun gözüyle görebilmektir. Mutluluğun sırrı dünyanın bütün gü ... Mutluluğun Sırrı Nedir? - Reyya Advan ... . Mutluluğun sırrı dünyanın bütün güzelliklerini görmektir, tabi kaşıktaki iki damla yağı unutmadan. ..... bana göre mutluluğun sırrı; sabretmektir. Ve en kızgın, en öfkeli, en yılmış ve vazgeçecek gibi olmuş anlarda özellikle! Bilge ve Mutluluğun Sırrı. Ana Sayfa KOMPOZİSYONLAR DENEMELER Mutluluğun Sırrı. Hiçbir mutluluk kolay elde edilmiyor sanılır. İşte bu yüzdendir ki kolay kolay gülmüyor yüzümüz. Gerçek mutluluğun sırrı. İman, Tefekkür23 Şubat 201623 Şubat 2016 Yahya Konaş. Aslında mutluluk bir okyanustur. Her birey istek ve arzusuna göre faydalanır bu okyanustan… Mutluluk tamamen kişisel, öznel bir kavramdır, herkes için kendi ve ayrıca yaş ve şartlara bağlı olarak bir kişinin yaşamında değişme eğilimi gösterir. Mutluluğun sırrı nedir? Birçoğumuz daha güzel, daha zengin, daha statü sahibi olunca mutlu olacağımıza inanırız, durum böyle olunca da mutluluk kaçar biz kovalarız. Ama ya düşünce biçimimiz yanlışsa? Mutluluğun sırrı için bu önerileri okuyun… Aklını günlük işlerden tamamen uzaklaştırıp, frizbi oynamak, koşmak ve zihni ve negatif enerjiyi boşaltmak mutluluğun anahtarıdır. İpucu 1: Mutluluğun sırrı nedir? Yüzyıllar boyunca ne bilim adamları ne de filozoflar"mutluluk ne" sorusuna spesifik bir cevap veremez. Alim:"Sana bir nasihat vermem gerekirse". Alim: "Mutluluğun sırrı, Dünyanın bütün güzelliklerine bakarken o kaşıktaki yağı hiç unutmamakta ve dökmemekte gizlidir." der. Mutluluğun Sırrı Nedir ? Başarı kelimesini çok seviyorum. Çünkü bilirler ki; En büyük mutluluk, mutsuzluğun kaynağını bilmektir. Mutluluk gerek kavram gerekse anlam olarak herkese göre değişmektedir. Dolayısıyla mutsuzluk ifadesinde yere,koşula ve kişiye göre anlam değiştireceği doğaldır. Matthieu Ricard, mutluluğun sırrının kıyaslama yapmaktan vazgeçmek olduğunu, bunun bizi öldüren bir duygu olduğunu söylüyor. Çağımızın Ünlü Filozofu Zygmunt Bauman'dan Mutluluğun Sırrı....