Organizasyonlarda Duyguların Yönetimi

Prof. Dr. İsmet Barutçugil

Organizasyonlarda Duyguların Yönetimi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2003-01-07
YAZAR Prof. Dr. İsmet Barutçugil
ISBN 975851539X
DOSYA FORMATI 11,75 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Prof.Dr. İsmet Barutçugil, Organizasyonlarda yaşam duygulara dayanır. İş hayatında, baskı ve çatışmadan ortak sahiplenmeye kadar değişen ilişki tarzlarından sonuçlar almak ve amaçlara ulaşmak için duyguların doğru anlaşılması ve iyi yönetilmesi gerekir. Başarılı organizasyonlar, başarı, büyüme ve yaratıcılık için duygusal güvenliğin gerekli olduğunu bilirler. Duygu ile aklın birbirinden ayrılmaz olduğunu anlamışlardır. Duygular; düşünceleri, davranışları ve eylemleri biçimlendirir. Bir yönetici eğer çalışanlarının davranışlarını değiştirmek istiyorsa önce duyguları yönetmesini bilmelidir. Bu kitap, insan ve organizasyon ilişkisinden ve yönetim tarzlarından başlayarak stres, çatışma, motivasyon, liderlik ve değişim yönetimine kadar uzanan bir dizi konuyu duyguların yönetimi çerçevesinde bütünleştirmektedir. İçinde bulunduğunuz iş ortamlarında öfke, üzüntü, gerilim gibi olumsuz duygulardan kurtulmak ve coşku, gurur ve güven gibi olumlu duyguları geliştirmek istiyorsanız bu kitabı okumalısınız. Duyguları yöneterek başarıya odaklanan bir yönetim anlayışının organizasyona ve çalışanlara sağlayacağı yararları en üst düzeye çıkarmak isteyen yöneticilerden Prof.Dr. Barutcugil'in açık ve akıcı bir dille yazdığı bu kitabı okumalarını öneriyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Organizasyonlarda Duyguların Yönetimi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Organizasyonlarda Duyguların Yönetimi.

...Organizasyonlarda Duyguların Yönetimi kitabına benzeyen kitaplar ... Organizasyonlarda Duyguların Yönetimi İsmet... - GittiGidiyor ... . İsmet Barutçugil. Organizasyonlarda Duyguların Yönetimi Prof. Dr. İsmet Barutçugil, Organizasyonlarda yaşam duygulara dayanır. organizasyonlarda duyguların yönetimi. şükela: tümü | bugün. prof. dr. ismet barutçugil'in yönetim, organizasyon ve organizasyonda insan davranışlarının ve duygularının yönetimi üzerine yazdığı... Duyguların Yönetimi. Hızla büyüyen organizasyonların yeni ... Kültür TV | Organizasyonlarda Duyguların Yönetimi | Kitap Detayları ... ... Duyguların Yönetimi. Hızla büyüyen organizasyonların yenilikçi, motivasyonu yüksek ve verimli çalışanlara ihtiyacı vardır. Ancak günümüzde, çoğu organizasyonda çalışanların morali ve iş tatmini... Bu kitap, insan ve organizasyon ilişkisinden ve yönetim tarzlarından başlayarak stres, çatışma, motivasyon, liderlik ve değişim yönetimine uzanan bir dizi konuyu duyguların yönetimi çerçevesinde... Organizasyonlarda Duyguların...