Kölelikten Kurtuluş

Booker Washington

Kölelikten Kurtuluş
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Booker Washington
ISBN 9753621264
DOSYA FORMATI 3,51 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir çok dile tercüme edilen bu eser, bir kölenin hakir görülen bir çocuğu iken, azim ve iradesi sayesinde, bugün biyografisini okuyanlara hayret ve takdir hissi veren Booker Washington'ın ibretli, zorlu ve örnek hayatını konu edinmektedir. Bu eseri okumak gençler için bir ayrıcalık olacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kölelikten Kurtuluş i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kölelikten Kurtuluş.

...likten kurtuluş. 15.05.2020. modern kölelikten kurtuluş ... Kölelikten Kurtuluş İslâm'la Olacak | Konya Yeni Gün ... . Kölelikten Kurtuluş. Kölelikten Kurtuluş. Kölelikten Kurtuluş. Yayınevi : Timaş Yayınları. Yazar : Booker Washington. Paraya hükmetmek - modern kölelikten KURTULUŞ8:20. Baykalem 1.148 lượt xem. Download this Video List. Kölelikten Kurtuluş hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Sevgi, aşk, teslimiyet, şükür ve sabır temalarını ... Kölelikten Kurtuluş ... . Sevgi, aşk, teslimiyet, şükür ve sabır temalarının işlendiği Gözyaşı Gecelerinin yeni programı Kölede; gerçek hürriyete, Allahın ipine sarılmakla kavuşulacağı anlatılıyor. Kölelikten kurtuluş İslâm'la olacak. Sevgi, aşk, teslimiyet, şükür ve sabır temalarının işlendiği Gözyaşı Gecelerinin yeni programı Kölede; gerçek hürriyete, Allahın ipine sarılmakla kavuşulacağı anlatılıyor. Kölelikten Kurtulus. Kölelikten Kurtulus Yazar/Autor: Booker Washington Verlag: Titel No:740....