Herşey Aslına Çeker

Herşey Aslına Çeker
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR
ISBN 9753624359
DOSYA FORMATI 8,77 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Yılların imbiğinden süzülüp gelen atasözlerimiz bizlere hep doğruları, gerçekleri haykırır. Tuzun, ekmeğin hakkını onlardan öğrenmişizdir. Birisine ah ettirdiyseniz ah alacağınız onlar göstermiştir. Zaman rüzgarının günümüze dek üfül üfül estirip getirdiği bu güzel mirastan çocuklarımız da nasiplensin ve mutluluğun sırrına ersin. Nasıl mı? İşte bu kitaplarda…"

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Herşey Aslına Çeker i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Herşey Aslına Çeker.

...acağım" dedi Birçok oğlu ve kızı olan fakir bir adam bu işe talip ... Küllü Şeyin Yerciu İla Aslihi (Herşey Aslına Çeker) Kıssa'dan Hisse ... ... Herşey aslına çeker. AnasayfaOsmanlı Hikayeleri. O da soyuna çekti, büyüklüğünü gösterdi. Benim söylediğim söz "Herkes aslına çeker" demektir. Herşey Aslına Çeker. Konbuyu başlatan Asi. Başlangıç tarihi 27 Tem 2013. O da soyuna çekti, büyüklüğünü gösterdi. Benim söylediğim söz "Herkes aslına çeker" demektir. Herşey Aslına Çeker. İsimli konu WH 'Dini Hikayeler' kategorisinde, ... Herşey Aslına Çeker ... . Herşey Aslına Çeker. İsimli konu WH 'Dini Hikayeler' kategorisinde, -Successful- üyesi tarafından 3 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. Herşey Aslına Çeker hakkında bilgi ve tartışmalar. Herşey aslına çeker.. Konbuyu başlatan Venhar. Başlangıç tarihi 9 Nis 2008. Bu cevap üzerine dedecik; - Herkes aslına çeker, demiş. Sıra ikinci vezire gelmiş. Üçüncü vezirin ise babası da vezirdi. O da soyuna çekti, büyüklüğünü gösterdi. Benim söylediğim söz "Herkes aslına çeker" demektir. Herşey Aslına Çeker. Bir padişah Hızır'ı görmek istiyordu. Bir gün bunun için tellallar çağırttı O da soyuna çekti, büyüklüğünü gösterdi. Benim söylediğim söz "Herkes aslına çeker" demektir. Herşey Aslına Çeker. Bir padişah Hızır'ı görmek istiyordu. Bir gün bunun için tellallar çağırttı O da soyuna çekti, büyüklüğünü gösterdi. Benim söylediğim söz "Herkes aslına çeker" demektir. * Üçüncü vezir işte,olacak vezir sana, Benki Hızırım işte,kayboldular o anda, Göründüm burda size,kurtardım fukarayı, Herşey aslına çeker,doğru sözdür manalı. Üçüncü vezirin ise babası da vezirdi. O da soyuna çekti, büyüklüğünü gösterdi. Benim söylediğim söz "Herkes aslına çeker" demektir. Başlangıç › Dini Hikayeler › Herşey Aslına Çeker Dini Hikaye. O da soyuna çekti, büyüklüğünü gösterdi. Benim söylediğim söz "Herkes aslına çeker" demektir....