Yalnızlıklar

Hasan Ali Toptaş

Yalnızlıklar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2003-05-12
YAZAR Hasan Ali Toptaş
ISBN 9784584508
DOSYA FORMATI 10,96 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hasan Ali Toptaş'ın daha önce kitap olarak yayınlanmamış yapıtı Yalnızlıklar, bir yalnızlıklar atlası, alfabesi, sözlüğü. Bu sözlüğün bir maddesinde "kendimizi alıp kaçtığımız dilsiz bir at" oluyor yalnızlık. "Yelesi bakışlarımızda savruluyor, nal sesleri duruşumuzda." diğerinde hem yazıyor, hem okuyor ama kelimeleri yok. Çünkü "Bütün kelimelerden oluşmuş bir kelime" o. Sonra "ölülerin dönüp dönüp bizde yaşaması" oluyor. Ya da "öldürmek" nihayetinde... Hasan Ali Toptaş'ın kelimelerin sınırlarını genişlettiği, okurun gözüne kelimelerden sinema kareleri sunduğu bir yapıt Yalnızlıklar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yalnızlıklar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yalnızlıklar.

...akor, yalnızlıklar akorları, yalnızlıklar akor ... YALNIZLIK NEDİR? | Antoloji.com ... . , chords, yalnizliklar. Bu siteyi ziyaret ederek Kullanım Şartlarımızı, Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmiş bulunuyorsunuz. Soner Avcu Şarkı Sözleri - Yalnızlıklar : Başka gözlerle insanlara dokunsam, ben görünmez miyim? Aynı dillerde konuşsam, yetmez mi? Kendi hikayemi yazmaya çalışsam, ben yenilmez miyim? Bölümde çalan Yalnızlıklar şarkısının sözleri. Başka gözlerle insanlara dokunsam, ben görünm ... Yalnızlık Sözleri - Home | Facebook ... . Başka gözlerle insanlara dokunsam, ben görünmez miyim? Aynı dillerde konuşsam, yetmez mi? Kendi hikayemi yazmaya çalışsam, ben yenilmez miyim? Yalnızlıklar. Başka gözlerle insanlara dokunsam. Ben görünmez miyim? Soner Avcu - Yalnızlıklar Şarkı Sözleri. Başka gözlerle insanlara dokunsam, ben görünmez miyim? Aynı dillerde konuşsam, yetmez mi? Kendi hikayemi yazmaya çalışsam, ben yenilmez miyim? Bölümde çalan Soner Avcu'nun seslendirdi...