Sanayi Ötesi Dönüşüm

Prof. Dr. Numan Kurtulmuş

Sanayi Ötesi Dönüşüm
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Prof. Dr. Numan Kurtulmuş
ISBN 9753551339
DOSYA FORMATI 12,36 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitapta, ekonomik yeniden yapılanma ve sanayi-ötesi ekonomilerde dönüşüm sürecine ilişkin gelişmeler, özellikle çalışma hayatı ve endüstri ilişkilerine etkileri ele alınmakta.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sanayi Ötesi Dönüşüm i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sanayi Ötesi Dönüşüm.

... or remove links from the website sources ... Sanayi Ötesi Dönüşüm - Numan Kurtulmuş... - Kitap > arkadas.com.tr ... . Posted in Books659 Reads on Sanayi ötesi dönüşüm. Sanayi Ötesi Dönüşüm-Numan Kurtulmuş en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Sanayi Ötesi Dönüşüm-Numan Kurtulmuş. Bu ürünün size özel fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın! Numan Kurtulmuş. On dokuzuncu yüzyılda ve yirminci yüzyılın başlarında sanayileşmenin getirdiği sosyo-ekonomik sorunlar ve yeniden yapılanma süreçlerini tartışan Batı dünyası... Sanayi Ötesi Dönüşüm. ISBNp: 975 ... Sanayi Ötesi Dönüşüm-Numan Kurtulmuş Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... ... Sanayi Ötesi Dönüşüm. ISBNp: 9753551339. Sanayi Ötesi Dönüşüm. Marka : İz Yayıncılık. Barkod : 9789753551335. "Sanayi ötesi dönüşüm". için 16 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Sanayi ötesi dönüşüm. Numan Kurtulmuş. Satıcı. Sanayi ötesi dönüşüm: -Küreselleşme ve insan kaynakları boyutuyla-/. Detaylı Bibliyografya. Kapitalist ötesi toplum / Yazar:: Drucker, Peter F. 1909-2005 Baskı/Yayın Bilgisi: (1993). Sanayi Ötesi Dönüşüm hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Bu bakımdan yaşanmakta olan dönüşüm sürecinin mahiyeti iyi anlaşılmak zorundadır. KİTABIN ÖZETİ : Kitap iki bölümden oluşmaktadır; Birinci bölümde konunun teorik arka planı ele alınmış, ikinci bölümde ise sanayi ötesi dönüşüm ile endüstri ilişkileri arasındaki alaka incelenmiştir. sonraki. sanayi ötesi dönüşüm. ara. paylaş. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. SANAYİ ÖTESİ DÖNÜŞÜM NUMAN KURTULMUŞ, İz Yayınları, 2001, 270 sayfa, yeni, baskısı tükenmiş nadir kitap. Numan Kurtulmuş adlı yazara ait Sanayi Ötesi Dönüşüm -Küreselleşme ve İnsan Kaynakları Boyutuyla- kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %36 indirimli Sözcü. KİTABIN ÖZETİ : Kitap iki bölümden oluşmaktadır; Birinci bölümde konunun teorik arka planı ele alınmış ikinci bölümde ise sanayi ötesi dönüşüm ile endüstri ilişkileri arasındaki alaka incelenmiştir. sanayi ötesi dönüşüm. Başlık bulunamadı. Bu başlığa bir şeyler girmek için...