Geceleyin Bir Yolcu

Dursun Ali Sazkaya

Geceleyin Bir Yolcu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-05-04
YAZAR Dursun Ali Sazkaya
ISBN 6052900031
DOSYA FORMATI 11,93 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Geceleyin bir yolcu yaşadığı bunalım sonucu karlı bir gece vakti kendini Kaçkar dağlarına vuran birentelektüelin korku ve gerilim dolu yolculuğunu anlatıyor. Çocukluğun cennet bahçesinden kovulanbireyin düştüğü trajediyi merkeze alarak gurbetçi bir halkın maruz kaldığı yabancılaşmayı evrensel birdille ele alırken Edward Said’ten, Adorno’ya, Müslüm Baba’dan doğunun acı sosyolojisine dek uzananduygu haritalarına çıkarıyor okuru. Dursun Ali Sazkaya, geleneksel yaşamlarından koparılmış,beyazların topraklarında nasibi kalmamış sürgünlere, kaybedenlere, çocukluğun masumiyetine uzakdüşenlere bir ağıt yakıyor romanında. Evrensel batı kültürünün kuşatması altında kalanların feryadınıseslendiriyor. Artık kırların, berrak suların, patika yolların, şefkat dolu zamanların iklimine dönebilmecesaretini kim gösterebilir. Cevabınız sadece deliler ise "Geceleyin Bir Yolcu"sunuzdur siz de.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Geceleyin Bir Yolcu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Geceleyin Bir Yolcu.

...Geceleyin Bir Yolcu"sunuzdur siz de. 14 TL ... Geceleyin Bir Yolcu, Dursun Ali Sazkaya Fiyatı ve... | Kitap365.com ... . Artık kırların, berrak suların, patika yolların, şefkat dolu zamanların iklimine dönebilme cesaretini kim gösterebilir. Cevabınız sadece deliler ise "Geceleyin Bir Yolcu"sunuzdur siz de. 17 TL. Artık kırların, berrak suların, patika yolların, şefkat dolu zamanların iklimine dönebilme cesaretini kim gösterebilir. Cevabınız sadece deliler ise "Geceleyin Bir Yolcu"sunuzdur siz de. Artık kırların, berrak suların, pati ... Geceleyin Bir Yolcu Dursun Ali Sazkaya ... . Artık kırların, berrak suların, patika yolların, şefkat dolu zamanların iklimine dönebilme cesaretini kim gösterebilir. Cevabınız sadece deliler ise "Geceleyin Bir Yolcu"sunuzdur siz de. 13.06 TL. Artık kırların, berrak suların, patika yolların, şefkat dolu zamanların iklimine dönebilme cesaretini kim gösterebilir. Cevabınız sadece deliler ise "Geceleyin Bir Yolcu"sunuzdur siz de. Artık kırların, berrak suların, patika yolların, şefkat dolu zamanların iklimine dönebilme cesaretini kim gösterebilir. Cevabınız sadece deliler ise "Geceleyin Bir Yolcu"sunuzdur siz de. Geceleyin Bir Yolcu - Dursun Ali Sazkaya. Okur Kitaplığı. Kazanacağınız Toplam Puan : 152 Puan. Yorumlar (0). Resimler. Geceleyin Bir Yolcu - Dursun Ali Sazkaya. Artık kırların, berrak suların, patika yolların, şefkat dolu zamanların iklimine dönebilme cesaretini kim gösterebilir. Cevabınız sadece deliler ise "Geceleyin Bir Yolcu"sunuzdur siz de. Geceleyin bir yolcu yaşadığı bunalım sonucu karlı bir gece vakti kendini Kaçkar dağlarına vuran birentelektüelin korku ve gerilim dolu yolculuğunu anlatıyor. Artık kırların, berrak suların, patika yolların, şefkat dolu zamanların iklimine dönebilme cesaretini kim gösterebilir. Cevabınız sadece deliler ise "Geceleyin Bir Yolcu"sunuzdur siz de. Dursun Ali Sazkaya. Geceleyin Bir Yolcu, yaşadığı bunalım sonucu karlı bir gece vakti kendini Kaçkar Dağları'na vuran bir entelektüelin korku ve gerilim dolu yolculuğunu anlatıyor. Artık kırların, berrak suların, patika yolların, şefkat dolu zamanların iklimine dönebilme cesaretini kim gösterebilir. Cevab...