Alice Harikalar Ülkesinde

Lewis Carroll

Alice Harikalar Ülkesinde
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-10-31
YAZAR Lewis Carroll
ISBN 9754734300
DOSYA FORMATI 3,43 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Alice Harikalar Ülkesinde, en çok okunan çocuk romanlarından biridir. Tanınmış bir matematik profesörü olan ve Lewis Carroll takma adını kullanan Charles Lutwidge Dodgson tarafından kaleme alınmıştır. Çocuklar için yazılmış olmasına rağmen her yaştaki insanın ilgisini çekmiş, pek çok sanatçıya ve sanat eserine esin kaynağı olmuştur. Roman, piknik yapmakta olan Alice'in beyaz bir tavşanın arkasından gitmesi ve tavşanın girdiği deliğe bakarken içeriye düşmesiyle başlar. Küçük delik bir anda büyür ve Alicçe kendisini bir düşler ülkesinde bulur. Alice'in olağanüstü serüveni böylece başlar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Alice Harikalar Ülkesinde i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Alice Harikalar Ülkesinde.

...tu. Tavşan bir deliğe girdi, Alice de arkasından deliğe girdi ... Alice Harikalar Ülkesinde - Lewis Carroll - Kitaplık Kedisi ... . Gözlerini hiç açmadan, hep harikalar ülkesinde kalmak istiyordu. Dostunuz Emre... Alice Harikalar Ülkesinde Kitabı Hakkında. Alice Harikalar Ülkesinde, tam yüz otuz beş yıl önce yazıldı ve o günden beri tüm dünya çocuklarının hayranlıkla okuduğu bir kitap oldu. Lewıs Carroll. Alıce harikalar ülkesinde. Onuncu bölüm. Mahkemenin sonu. Alıce harikalar ülkesinde. Dokuzuncu bölüm. ... Kitap | Alice Harikalar Ülkesinde ... . Mahkemenin sonu. Alıce harikalar ülkesinde. Dokuzuncu bölüm. Turtaları kim çaldı? Alice Harikalar Ülkesinde hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Alice Harikalar Diyarında g...