Zaten Hayat Hep Böyledir

Hakan Yılmaz

Zaten Hayat Hep Böyledir
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-10-01
YAZAR Hakan Yılmaz
ISBN 6055185381
DOSYA FORMATI 5,3 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kalabalık bir otobüste tutunacak yer aramakla, hayatta tutunacak bir dal aramak arasında bir fark var mı? Kaçımız gerçekten kendi hayatımızı yaşıyoruz? Bize dikte edilen hayatı yaşamak istemediğimizi söyleyip çekip gitmeye cesaret edebilir miyiz? 93 doğumlu Hakan Yılmaz, hayata neredeyse ancak çocuklarda yakalayabileceğimiz o ayrıntı zenginliğiyle bakabilen bir yazar. Bu ilk öykülerinde her gün beraber yaşadığımız, büyük bir bildirileri olmayan, ama günlük olayların içinde kendi gerçeklerini bulmaya çalışan karakterler sunuyor. Üst komşular, anneler kızlar, dedeler torunlar, öğrenciler, dershaneler, babalar oğullar, “fena bir adam olmadıklarına karşısındakini inandırmaya çalışan” insanlar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Zaten Hayat Hep Böyledir i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Zaten Hayat Hep Böyledir.

...atta tutunacak bir dal aramak arasında bir fark var mı? Etiketler ... Zaten Hayat Hep Böyledir - TamamAL.com ... . Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Zaten Hayat Hep Böyledir/Hakan Yılmaz. Mağaza: kitapzen. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Zaten Hayat Hep Böyledir. %30. 13,50 TL. 93 doğumlu Hakan Yılmaz hayata neredeyse ancak çocuklarda yakalayabileceğimiz o ayrıntı zenginliğiyle bakabilen bir yazar. Zaten Hayat Hep Böyledir (düzenle). Hakan Yılmaz (düzenle). Kalabalık bir otobüste tutunacak yer ... Zaten Hayat Hep Böyledir | | Kitapidea.com ... . Hakan Yılmaz (düzenle). Kalabalık bir otobüste tutunacak yer aramakla, hayatta tutunacak bir dal aramak arasında bir fark var mı? Zaten Hayat Hep Böyledir Kısa ve Öz Kitap Özeti. Zaten Hayat Hep Böyledir Kitabı Yazarı Kimdir? Şu an detaylarını görüntülediğiniz kitap yazar Hakan Yılmaz tarafından yazılmıştır. Kalabalık bir otobüste tutunacak yer aramakla, hayatta tutunacak bir dal aramak arasında bir fark var mı? Kaçımız gerçekten kendi hayatımızı yaşıyoruz? Zaten Hayat Hep Böyledir (9786055185381). Marka : Hakan Yılmaz. Allahsız gözü hep dışarıda. Evi temizlese ne temizle¬mese ne, varsın bok götürsün, içine ettiğimin evi. 9.14 TL. Kalabalık bir otobüste tutunacak yer aramakla, hayatta tutunacak bir dal aramak arasında bir fark var mı? Kaçımız gerçekten kendi hayatımızı yaşıyoruz? Hakan Yılmaz. Kalabalık bir otobüste tutunacak yer aramakla, hayatta tutunacak bir dal aramak arasında bir fark var mı? Kaçımız gerçekten kendi hayatımızı yaşıyoruz? Zaten Hayat Hep Böyledir. Size haber verelim. ACIKLAMA Kalabalık bir otobüste tutunacak yer aramakla, hayatta tutunacak bir dal aramak arasında bir fark var mı? 9.72 TL. Kalabalık bir otobüste tutunacak yer aramakla, hayatta tutunacak bir dal aramak arasında bir fark var mı? Kaçımız gerçekten kendi hayatımızı yaşıyoruz? 12.15 TL. Kalabalık bir otobüste tutunacak yer aramakla, hayatta tutunacak bir dal aramak arasında bir fark var mı? Kaçımız gerçekten kendi hayatımızı yaşıyoruz? 12.50 TL. Kalabalık bir otobüste tutunacak yer aramakla, hayatta tutunacak bir dal aramak arasında bir fark var mı? Kaçımız gerçekten kendi hayatımızı yaşıyoruz? Zaten Hayat Hep Böyledir by Hakan Yılmaz. Kalabalık bir otobüste tutunacak yer aramakla, hayatta tutunacak bir dal aramak arasında bir fark var mı? Kaçımız gerçekten kendi hayatımızı yaşıyoruz? 10.80 TL. Kalabalık bir otobüste tutunacak yer aramakla, hayatta tutunacak bir dal aramak arasında bir fark var mı? Kaçımız gerçekten kendi hayatımızı yaşıyoruz? 5.6...