Yüzyılın Dersi / Özgürlüğün En Büyük Düşmanı Eşitlik

Karl R. Popper

Yüzyılın Dersi / Özgürlüğün En Büyük Düşmanı Eşitlik
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2006-05-01
YAZAR Karl R. Popper
ISBN
DOSYA FORMATI 9,91 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

(...) Birkaç yıl boyunca, hatta Marksizm'i reddettikten sonra bile sosyalist olarak kalmaya devam ettim; eğer sosyalizmin bireysel özgürlüklerle kaynaşabilmesi mümkün olsaydı, bugün hala sosyalist olabilirdim. Çünkü siyasal ve sosyal açıdan herkesin eşit olduğu bir toplumda gösterişsiz, basit ve özgür bir yaşam sürmükten daha iyi bir şey olamaz. Fakat bunun sadece çok güzel bir hayal olduğunu anlamam çok uzun sürdü. Yani, özgürlüğün eşitlikten daha önemli olduğunu, eşitliği gerçekleştirme girişimlerinin özgürlüğü tehlikeye düşürdüğünü ve özgürlüğün yitirilmesi halinde özgür olmayanlar arasında bile eşitliği sağlamanın mümkün olmayacağını çok geç fark ettim.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yüzyılın Dersi / Özgürlüğün En Büyük Düşmanı Eşitlik i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yüzyılın Dersi / Özgürlüğün En Büyük Düşmanı Eşitlik.

...ürlüğün eşitlikten daha önemli olduğunu, eşitliği gerçekleştirme girişimlerinin özgürlüğü tehlikeye düşürdüğünü ve özgürlüğün yitirilmesi halinde özgür olmayanlar arasında bile ... Yüzyılın Dersi; Özgürlüğün En Büyük Düşmanı Eşitlik - Karl... ... ... Karl Popper. (. . . ) Birkaç yıl boyunca, hatta Marksizm'i reddettikten sonra bile sosyalist olarak kalmaya devam ettim; eğer sosyalizmin bireysel özgürlüklerle kaynaşabilmesi mümkün olsaydı... Yani, özgürlüğün eşitlikten daha önemliolduğunu, eşitliği gerçekleştirme girişimlerinin özgürlüğütehlikeye düşürdüğünü ve özgürlüğün yitirilmesi halindeözgür olmayanlar ara ... Yüzyılın Dersi / Özgürlüğün En Büyük Düşmanı Eşitlik ... ... Yani, özgürlüğün eşitlikten daha önemliolduğunu, eşitliği gerçekleştirme girişimlerinin özgürlüğütehlikeye düşürdüğünü ve özgürlüğün yitirilmesi halindeözgür olmayanlar arasında bile... Yani, özgürlüğün eşitlikten daha önemli olduğunu, eşitliği gerçekleştirme girişimlerinin özgürlüğü tehlikeye düşürdüğünü ve özgürlüğün yitirilmesi halinde özgür olmayanlar arasında bile eşitliği... . . ... . Akademik, kültürel, ders ve çocuk kitaplarıyla herkesin ihtiyacını karşılayacak kapasitede 50 Bin den fazla zengin kitap çeşidi, geniş, sakin ve huzurlu okuma ortamı... Yani, özgürlüğün eşitlikten daha önemli olduğunu, eşitliği gerçekleştirme girişimlerinin özgürlüğü tehlikeye düşürdüğünü ve özgürlüğün yitirilmesi halinde özgür olmayanlar arasında bile eşitliği... Yani, özgürlüğün eşitlikten daha önemli olduğunu, eşitliği gerçekleştirme girişimlerinin özgürlüğü tehlikeye düşürdüğünü ve özgürlüğün yitirilmesi halinde özgür olmayanlar arasında bile eşitliği... 5.20 TL. Yani, özgürlüğün eşitlikten daha önemli olduğunu, eşitliği gerçekleştirme girişimlerinin özgürlüğü tehlikeye düşürdüğünü ve özgürlüğün yitirilmesi halinde özgür olmayanlar arasında bile... Karl Popper. Kitap Tanıtımı. (. . . ) Birkaç yıl boyunca, hatta Marksizm'i reddettikten sonra bile sosyalist olarak kalmaya devam ettim; eğer sosyalizmin bireysel özgürlüklerle kaynaşabilmesi mümkün... Yani, özgürlüğün eşitlikten daha önemli olduğunu, eşitliği gerçekleştirme girişimlerinin özgürlüğü tehlikeye düşürdüğünü ve özgürlüğün yitirilmesi halinde özgür olmayanlar arasında bile eşitliği... Yani özgürlüğün eşitlikten daha önemli olduğunu eşitliği gerçekleştirme girişimlerinin özgürlüğü tehlikeye düşürdüğünü ve özgürlüğün yitirilmesi halinde özgür olmayanlar arasında bile eşitliği... Yani, özgürlüğün eşitlikten daha önemli olduğunu, eşitliği gerçekleştirme girişimlerinin özgürlüğü tehlikeye düşürdüğünü ve ...