Yıllar Sonra / Bir Genç Kızın Gizli Defteri -11

İpek Ongun

Yıllar Sonra / Bir Genç Kızın Gizli Defteri -11
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-02-11
YAZAR İpek Ongun
ISBN 6051425405
DOSYA FORMATI 3,90 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir Genç Kızın Gizli Defteri serisinin devamı olan bu on birinci kitapta, kahramanımız Serra’nın kızı Selin de tıpkı annesi gibi bir anı defteri tutmaya başlıyor. Okur, anne ve kızın ayrı ayrı tuttuğu iki defterden onların günlük hayatlarına ve yaşadıkları olaylara iki farklı bakış açısından tanık oluyor. Kitap, günümüz anneleri ve gençlerinin birbirini anlaması konusunda da rehber kitap niteliği taşıyor.Selin de annesi gibi yaşadığı her tecrübeyi defteriyle paylaşıyor, defter zamanla Selin’in en yakın arkadaşı hâline geliyor.Serinin önceki kitaplarından alışkın olduğumuz gibi bu kitapta da yazar,hayata dair ve her dönem güncel olan çevrecilik, hayvanseverlik, ALS hastalığı,dostluk, güvenli internet kullanımı gibi…konulara değiniyor.Hikâyeye Dair Kısa Notlar-Kahramanımız Serra kırklı yaşlarını sürüyor, kızı Selin ise on üç yaşında.-Hikâye Çeşme’de geçiyor. Yaz tatilinde kuzenleri ve arkadaşlarıyla eğlenen Selin aynı zamanda burada ilk iş deneyimini de yaşıyor.-Selin ilk aşkı ve ilk hayal kırıklığını da bu tatilde tadıyor.-Dostluk, müzik, sosyal duyarlılık, yardımseverlik gibi konular Selin’in bu macerasında öne çıkıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yıllar Sonra / Bir Genç Kızın Gizli Defteri -11 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yıllar Sonra / Bir Genç Kızın Gizli Defteri -11.

...n bu on birinci kitapta, kahramanımız Serra'nın kızı Selin de tıpkı annesi gibi bir anı defteri tutmaya başlıyor ... Yıllar Sonra - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 11 - İpek Ongun - Artemis ... . ...kızın gizli defteri serisinin devamı olan bu on birinci kitapta, kahramanımız serra nın kızı selin de tıpkı annesi gibi bir anı defteri tutmaya başlıyor. Ürün adı: Bir genç kızın gizli defteri-11 yıllar sonra. 22.91 TL. Yıllar Sonra. Bir Genç Kızın Gizli Defteri serisinin devamı olan bu on birinci kitapta, kahramanımız Serra'nın kızı Selin de tıpkı annesi gibi bir anı defteri tutmaya başlıyor. Yıllar Sonra Bir Genç Kızın Gizli Defteri serisinin devamı olan bu on birinci kitapta, kahramanımız Serra'nın k ... 11. SERİ YILLAR SONRA İPEK ONGUN KİTAP ÖZETİ - HayatPedia ... . Yıllar Sonra Bir Genç Kızın Gizli Defteri serisinin devamı olan bu on birinci kitapta, kahramanımız Serra'nın kızı Selin de tıpkı annesi gibi bir anı defteri tutmaya başlıyor....