Hint Desenleri

Hint Desenleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-07-27
YAZAR
ISBN 9752521629
DOSYA FORMATI 3,81 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sıradışı bir boyama serisi…Hem eğlenerek hem öğrenerek keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Medeniyetler ve sanat akımlarını kısa ve öz bilgilerle öğrenirken renklerin içinde kaybolacak, desenlerle farklı kültürlerde dolaşacaksınız.Boyama serisinde yer alan kitaplarda; Meksika, Çin, Afrika, Mısır, Hint, Roma, İslam, Kelt medeniyetlerinin desenleri ve özgün renklerine dalarken, Ortaçağ, Art Deco, Art Nouveau akımlarındaki özgün tasarımların büyüsüne kapılacak, Mandala, Sanat ve Elişi Desenlerinde kendi kabiliyetinizi keşfedeceksiniz. Çocuklar için hazırlanan Sayılarla Boyama Kitapları ise onların el becerilerini geliştirme ve dikkatlerini doğru kullanabilmeleri için harika bir yöntem sunuyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hint Desenleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hint Desenleri.

...du. Akıllı Sıralama. Hint Kınası Desenleri ... Hint-Desenleri February 2020 Clips Today Free Video Clips Watch on... ... . 4,272 likes · 6 talking about this. See more of Hint Kınası Desenleri on Facebook. Hint kınası dövme desenleri fiyatları nedir? Hint kınası sadece tüp halindeyse, 12-13 lira gibi rakamlardan satılmaktadır. Hint kınası dövme desenleri, erkekler için de güzel bir seçenek olabilir. Son Güncellemeler 23 Temmuz 2015. Hint kınası deseneleri son yıllarda farklı renklerde özellikle simli parlak gümüş ve altın renginde yapılıyor. Gerçi bu farklı bir tarz ama biz yine de ve ... Hint Kınası Desenleri Fiyat ve Modelleri ... . Gerçi bu farklı bir tarz ama biz yine de vermek istedik. 1.2 Hint Kınası Desenleri Modelleri. Hint kınası yapmak istiyorsanız ve kolay Hint kınası modelleri hakkında bilgiye ihtiyacınız varsa yazımızın...