1000 Soruda Malzeme BilimiSoru-Cevap Konu Anlatımlı ve Tamamı Çözümlü

Uğur Soy

1000 Soruda Malzeme BilimiSoru-Cevap Konu Anlatımlı ve Tamamı Çözümlü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-09-01
YAZAR Uğur Soy
ISBN 6054925384
DOSYA FORMATI 9,87 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Soru-Cevap Konu Anlatımlı ve Tamamı Çözümlü 1000 Soruda Malzeme Bilimi” kitabı, mühendislik ve teknik alanlarda eğitim gören Mühendislik Fakültesi ve Teknoloji Fakültesi öğrencilerinin, Meslek Yüksekokulu teknik alanlarda okuyan öğrencilerin, Malzeme Bilimi ve Teknolojisi konularına ilgi duyan araştırmacı, uzman, akademisyen, sanayici ve işletmecilerin istifade edebileceği temel bir kitap niteliğindedir. KİTAP HAKKINDA Bu kitap, Malzeme Bilimi’ni soru-cevap konu anlatımı tekniği ile öğretirken, diğer yandan öğrencileri sınavlara hazırlamaktadır. Öğrenciler, soru-cevap konu anlatım tekniği ile kitaptaki konuları kendi kendilerine çalışarak kolaylıkla öğrenebileceklerdir. Her bölümün başında bulunan sorular, konuları öğretecek şekilde en basitten zora doğru sıralanmıştır. Diğer yandan; klasik, yorum, problem ve karşılaştırmalı olmak üzere çok farklı soru türleri sayesinde öğrenciler farklı tipte soruları çözebilme kabiliyetine kavuşacaklardır. Ayrıca kitapta, daha önce çıkmış kısa sınav, vize, final ve bütünleme sınav soruları ve çözümleri de yer almaktadır. Kitap, sadece Malzeme Bilimi’ni değil, aynı zamanda Mühendisliğe Giriş, Kristalografi, Fiziksel Metalurji, Malzemelerin Deformasyonu, Mukavemet Artırıcı Mekanizmalar, Demir Esaslı ve Demir Dışı Alaşımlar, Faz Diyagramları, Isıl İşlemler, Malzemelerin Mekanik Özellikleri ve Tahribatlı Muayene Yöntemleri derslerini de kapsamaktadır. Kitapta bulunan soru türleri; öğretici ve kavram soruları, yorum ve sözlü sınav soruları, kısa sınav, vize, final ve bütünleme sınav soruları, bilim sınavı soruları, yüksek lisans ve doktora soruları, yeterlilik ve doçentlik sorularıdır. Kitap, tamamı çözümlü 1000 soru, 12 bölüm, 11 ek tablo ve 705 sayfadan oluşmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 1000 Soruda Malzeme BilimiSoru-Cevap Konu Anlatımlı ve Tamamı Çözümlü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 1000 Soruda Malzeme BilimiSoru-Cevap Konu Anlatımlı ve Tamamı Çözümlü.

...akültesi... 1000 Soruda Malzeme Bilimi. Marka : Değişim Yayınları ... 1000 Soruda Malzeme Bilimi Pdf - Recampus ... . Barkod : 9786054925384. Ürün Açıklaması. 1000 Soruda Malzeme Bilimi. Soru-Cevap Konu Anlatımlı ve Tamamı Çözümlü. ...Malzeme Bilimi Soru-Cevap Konu Anlatımlı ve Tamamı Çözümlü Malzeme Bilimi Soru-Cevap Konu Anlatımlı ve Tamamı : Alıcıya Ait. Sepete Ekle. Satıcıya soru sor. Açıklama. 705 sayfa. Soru-Cevap Konu Anlatimli ve Tamami Çözümlü 1000 Soruda Malzeme Bilimi" kitabi Kitap, tamami çözümlü 1000 soru, 12 bölüm, 11 ek tablo ve 705 sayfadan olusmaktadir. Soru-Cevap Konu Anlatimli ve Tamami Çözümlü 1000 Soruda Malzeme ... 1000 Soruda Malzeme Bilimi Soru Cevap Konu Anlatımlı ve... ... . Soru-Cevap Konu Anlatimli ve Tamami Çözümlü 1000 Soruda Malzeme Bilimi" kitabi Kitap, tamami çözümlü 1000 soru, 12 bölüm, 11 ek tablo ve 705 sayfadan olusmaktadir. Soru-Cevap Konu Anlatımlı ve Tamamı Çözümlü 1000 Soruda Malzeme Bilimi" kitabı Her bölümün başında bulunan sorular konuları öğretecek şekilde en basitten zora doğru sıralanmıştır. 54.28 TL. "Soru-Cevap Konu Anlatımlı ve Tamamı Çözümlü 1000 Soruda Malzeme Bilimi" kitabı, mühendislik ve teknik alanlarda eğitim gören Mühendislik Fakültesi ve Teknoloji Fakültesi... "Soru-Cevap Konu Anlatımlı ve Tamamı Çözümlü 1000 Soruda Malzeme Bilimi" kitabı Her bölümün başında bulunan sorular, konuları öğretecek şekilde en basitten zora doğru sıralanmıştır. "Soru-Cevap Konu Anlatımlı ve Tamamı Çözümlü 1000 Soruda Malzeme Bilimi" kitabı Her bölümün başında bulunan sorular, konuları öğretecek şekilde en basitten zora doğru sıralanmıştır. Soru-Cevap Konu Anlatımlı ve Tamamı Çözümlü 1000 Soruda Malzeme Bilimi Uğur Soy. Soru - Cevap Konu Anlatımlı ve Tamamı Çözümlü 1000 Malzeme Bilimi Sınav Soruları ve Çözümleri Dahil (Tanı...