Yöneticilik Dersleri

Mustafa Özel

Yöneticilik Dersleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Mustafa Özel
ISBN 9753551940
DOSYA FORMATI 7,72 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İş hayatında lider olmanın sırrı nedir? Liderlik öğrenilebilir mi? Vizyon sahibi olmak ne demektir? Şirket mimarisi nasıl oluşturulur? Yöneticilerin çalışanlar, tedarikçiler ve müşterilerle uzun vadeli kalıcı bağlar nasıl kurulur?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yöneticilik Dersleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yöneticilik Dersleri.

...RSLERİ Yazar : Mustafa ÖZEL Yayınevi : İz Yayıncılık ... Yöneticilik Dersleri - Akiza'da En İyi Şekilde Öğrenin. ... . Bu fikirleri bir düşünür veya felsefeci değil de bir işadamı söylerse ne dersiniz? Bir kişi hem yöneticilik hem de liderlik özelliklerine vakıf olabilir. Ders Notları Liderlik Yöneticilik ve Liderlik. « Makale: Eğitim Hizmetlerinin Sunumunda Yerel Yönetimlerin Rolü. 22.40 TL. Mustafa Özel, Yöneticilik Dersleri kitabı, iyi yöneticilik doğuştan mıdır, yoksa sonradan öğrenilebilir mi ? sorusuna en detaylı cevabı veriyor. Bu kitabın yazarı iyi bir yönetici olmadığını itir ... Yöneticilik Dersleri ... . Bu kitabın yazarı iyi bir yönetici olmadığını itiraf... ...liderlik edecek, üst düzey çalışanlar, yöneticiler, müdürler ve şefler Yöneticilik Dersleri programına katılabilir. Yöneticilik Dersleri - Ücreti. Bu Derslerimiz firmaya veya kişiye özel olarak verilmektedir. Yöneticilik Dersleri. Yazar : Mustafa ÖZEL. Yöneticilik Dersleri kuran ı kerim, Yöneticilik Dersleri peygamber kıssaları, Yöneticilik Dersleri ilitam ders soruları, Yöneticilik Dersleriönlisans arapça Üzeyir Garih'ten Yöneticilik Dersi 1 uaclips.com/user/celalbayraktar facebook.com/celalbayraktar.pr instagram.com/celalbayraktar.pr twitter.com/CelalBayraktar. Dersin Amaçları. Yöneticilik. • Bir grup insanı belirli amaçlara ulaşabilmek için uyumlu ve takım olarak çalıştıran, yönetim işini y...