Modern Yunanca Dilbilgisi

Dr. Sema Sandalcı

Modern Yunanca Dilbilgisi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-03-29
YAZAR Dr. Sema Sandalcı
ISBN 6055553067
DOSYA FORMATI 11,9 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu çalışma, Modern Yunanca dilbilgisi üzerinedir. Ülkemizde Yunanca dilbilgisi üzerine az sayıda yayın bulunmaktadır. Bu yayınların içerdiği önemli bazı yanlışlıklar, eksik bilgi, ayrıca akademik olarak kaynak yetersizliği böyle bir yayının hazırlanmasında etken olmuştur. Çünkü Modern Yunanca, özellikle son otuz beş yıl içinde bugünkü haline ulaşmış olsa da, aslında üç bin yıllık dil ve dilbilgisi geleneğine sahip bir dildir ve bu dili öğrenmedeki bazı zorluklar da buradan kaynaklanmaktadır.Çalışmamız için kaynak olarak “Ta nea ellinika ya ksenus” Selanik 1990 adlı yayın esas alınmıştır. Söz konusu çalışma, önsözünde de kısaca belirtildiği gibi Çağdaş Yunanca Çalışmaları Enstitüsü’nün bünyesi altında dönemin bir grup değerli akademisyeni tarafından hazırlanmıştır.Biz ise bu çalışmayı esas alırken, bu dili öğrenmek isteyen Türk okurunun daha net anlayabileceği, kendi başına da çalışabileceği şekilde yalın ifadelerle, tamamlayıcı bilgiler, örnek yapılar, ayrıca öğretici ve uygulama amaçlı çeşitli edebi metinlerle daha yararlı olmaya çalıştık.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Modern Yunanca Dilbilgisi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Modern Yunanca Dilbilgisi.

... az sayıda yayın bulunmaktadır. Bu yayınların içerdiği önemli bazı yanlışlıklar eksik bilgi ayrıca akademik olarak ... Modern Yunanca Dilbilgisi, Modern Yunanca Dilbilgisi Kitabı, Kitap... ... ... Modern Yunanca, batı dili olmasına rağmen cümle dizimindeki esneklik, fiil, isim ve sıfat çekimlerindeki düzensizlikler ve farklılıklar ile çok ayrı özellik gösteren bir yapıdadır. Not alanında Modern Yunanca Dilbilgisi Dr. Sema Sandalcı PDF İndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz. Üstteki kitabın PDF dosyası ne yazık ki sitede bulunmamaktadır. Bu çalışma, Modern Yunanca dilbilgisi üzerinedir. Ü ... Modern Yunanca Dilbilgisi Kitabını Satın Al - Nobel Kitap ... . Üstteki kitabın PDF dosyası ne yazık ki sitede bulunmamaktadır. Bu çalışma, Modern Yunanca dilbilgisi üzerinedir. Ülkemizde Yunanca dilbilgisi üzerine az sayıda yayın bulunmaktadır. Modern Yunanca Dilbilgisi. Tükendi. Satış Fiyatı:18.52 TL. Kapat. > Dil Öğrenimi. 9789754712247. 918225. Dilbilgisi Uygulamalı Modern Yunanca. Fono Yayınları. 31.11. Bu çalışma, Modern Yunanca dilbilgisi üzerinedir. Ülkemizde Yunanca dilbilgisi üzerine az sayıda yayın bulunmaktadır. Bu yayınların içerdiği önemli bazı yanlışlıklar, eksik bilgi, ayrıca akademik... Modern Yunanca, batı dili olmasına rağmen cümle dizimindeki esneklik, fiil, isim ve sıfat çekimlerindeki düzensizlikler ve farklılıklar ile çok Bu ürünü alanlar başka neler almışlar? Fransizca Dilbilgisi Fono. ...Edebiyat Dil Bilim, Barkod: 9786055553067, Sayfa Sayısı: 256, Dil: Türkçe, Yayın Tarihi: 2010, KitabinaBak Envanter Tarihi: 2016-03-31T04:53:12, Orjinal Adı-Ek Bilgi: Modern Yunanca Dilbilgisi. Bu çalışma, Modern Yunanca dilbilgisi üzerinedir. Ülkemizde Yunanca dilbilgisi üzerine az sayıda yayın bulunmaktadır. Bu yayınların içerdiği önemli bazı yanlışlıklar, eksik bilgi, ayrıca akademik... 5) Modern Yunanca Uygulamalı Dilbilgisi (Fono Yayınları). 11) Herkes İçin Kolay Yunanca (İnkılâp Yayınevi). 12) Modern Yunanca Alfabe (LİSOK Yayınları) (Tükendi)....