Jeffrey Gitomer'in Güven Hakkında Küçük Mavi Kitabı

Jeffrey Gitomer

Jeffrey Gitomer'in Güven Hakkında Küçük Mavi Kitabı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-02-07
YAZAR Jeffrey Gitomer
ISBN 6055755744
DOSYA FORMATI 3,9 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Güven tüm ilişkiler için temeldir. Bu Kitap şu konularda yardımcı olacak:Doğruyu söylemede. Bu güven VE ilişkilerin en önde gelen unsurudur. Söylediğini yapmada. Bu güvenilir ve inanılır olmak için bir testtir. Düzenli bir şekilde iletişim kurmada. Bu sizin sorumluluk sahibi olduğunuzu, bundan da öte önemsediğinizi gösterir.Ürününüz ve verdiğiniz hizmeti ötesinde değer yaratmada. Başkalarının daha başarılı olması için yaptıklarınızın karakterinizin bir göstergesidir.Zaman uymada. Zamana uymak karşısındaki kişinin zamanına saygı duyduğumuzu gösterir. Arkadaş canlısı olmada. Gülümseyen insanlar açık iletişime götüren geçişlerdir.Samimi olmada. Bu yaptığınıza inanmak, yaptıkğınız işi sevmek ve başkalarını önemsemekten doğar.İçten teşekkürlerinizi göstermede ve dile getirmede. Hizmet etme fırsatı bulduğunuz için minnetkar olun. Tutarlı olmada. Güvenin bu unsurunun uzmanlaşması en zor olanı olduğunu düşünüyorum çünkü bu unsur diğer tüm unsurları bir araya getirmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Jeffrey Gitomer'in Güven Hakkında Küçük Mavi Kitabı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Jeffrey Gitomer'in Güven Hakkında Küçük Mavi Kitabı.

...da Küçük Mavi Kitabı kitabına benzeyen kitaplar ... Jeffrey Gitomer'in Güven Hakkında Küçük Mavi Kitabı Kitabını İndir... ... . Jeffrey Gitomer, Hürkay Çetinkaya (Çevirmen). ...Güven tüm ilişkiler için temeldir.Bu kitap size şu konularda yardımcı olacak:Doğruyu söylemede. Kitabı, Satışın Küçük Kırmızı Kitabı, Evetl Tarzı ve Jeffrey Gitomer'in Küçük Platin Kitabı adlı... %20. Liderliğin Kutsal Kitabı (Ciltli). Jeffrey Gitomer. MediaCat Kitapları. %15. Satışın Küçük Kırmızı Kitabı. Jeffr ... Jeffrey Gitomer'in Güven Hakkında Küçük Mav... - Nobel Kitap ... . %15. Satışın Küçük Kırmızı Kitabı. Jeffrey Gitomer. Sistem Yayıncılık. ...Güven Hakkında Küçük Mavi KitabıPazarlamada, Satışta ve Hayatta Güven Yaratma Rehberi. Kıvılcım Ânı; Küçük Şeyler Nasıl Büyük Farklar Yaratır? Malcolm Gladwell. MediaCat Kitapları. Açıklama. Format. : Kitap. Stok Kodu. : 9786055755744. Satışın Küçük Kırmızı Kitabı. Jeffrey Gitomer. Sistem Yayıncılık. Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları kategorisinde yer alan Jeffrey Gitomer - Jeffrey Gitomer'in Güven Hakkında Küçük Mavi Kitabı kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Cevap "söyleyemezsiniz"dir, çünkü güven zamanla gelişir. Bir söz verirsiniz ve bunu tutarsınız. Kitap Yazarı. Jeffrey Gitomer. Yayınevi. MEDİACAT KİTAPLARI. Güven tüm ilişkiler için temeldir. Bu Kitap şu konularda yardımcı olacak:Doğruyu söylemede. Bu güven VE ilişkilerin en önde gelen unsurudur. Söylediğini yapmada. Bu Kitap şu konularda yardımcı olacak:Doğruyu söylemede. Bu güven VE. Doğruyu söylemede. Bu güven VE ilişkilerin en önde gelen unsurudur. Söylediğini yapmada. : Jeffrey Gitomer. Jeffrey Gitomer in Güven Hakkında Küçük Mavi Kitabı MediaCat Kitapları | 9786055755744....