Dekadans ve Ölüm

Orçun Ünal

Dekadans ve Ölüm
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-10-01
YAZAR Orçun Ünal
ISBN 6055185374
DOSYA FORMATI 10,42 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dört haneli bir köy, rüyada görülen atlıların, karla birlikte kendisini yok etmeye gelmesini bekliyor... Bir profesör, üniversite binasının sessizliği içinde kendisi ile yıllanmış eşyalar arasında bir fark görmüyor... Robin Hood ruhlu bir hikâye satıcısı, hikâye yoksunluğu çeken insanlara, başka insanlardan aldığı hikâyeleri satıyor... Abu Mihran, herkesten birkaç kat daha iri bir diktatör ve üstünde artık çocuk kalmayan diktatörlüğünde yaşıyor... Ölümü icat eden insanlar... Abisinden çaldığı karısının intiharıyla hesaplaşan yaşlı bir adam... Her biri sorularla dolu karakterler, öyküler. Güncelin gerçek sorunlarına fantastik öğeler katarak cevap arayan bir ilk kitap. 83 doğumlu Orçun Ünal, 2006 ve 2013 arasında öldüğünü ve bu öyküleri “in morte” yazdığını söylüyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dekadans ve Ölüm i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dekadans ve Ölüm.

...with this preview of Dekadans ve Ölüm by Orçun Ünal ... Dekadans ve Ölüm - Orçun Ünal | Kitapaktif.com ... . 11.25 TL. Dört haneli bir köy, rüyada görülen atlıların, karla birlikte kendisini yok etmeye gelmesini bekliyor... Bir profesör, üniversite binasının sessizliği içinde kendisi ile yıllanmış eşyalar arasında bir... 10.15 TL. Dört haneli bir köy, rüyada görülen atlıların, karla birlikte kendisini yok etmeye gelmesini bekliyor... Bir profesör, üniversite binasının sessizliği ... Dekadans ve Ölüm - Ekşi Sözlük ... ... Bir profesör, üniversite binasının sessizliği içinde kendisi ile yıllanmış eşyalar arasında bir... Dekadans ve Ölüm. Orçun Ünal • Raskol'un Baltası. İç organlarına kadar donmuş bu hayvanın karnının içinde küçük, yumuşak ve kaygan şeyler var. Birini tiksintiyle kavrayıp karnından dışarı çıkarıyorum: Doğmak için can atan bir yavru. Ana Sayfa | Blog | Dekadans ve Ölüm (Orçun Ünal) (Bugünkü Edebiyatımızda Eserler Sözlüğü) - 19.6.2019. Kabl'el-Dekadans adlı ilk bölümde yer alan Kardan Adam'da (1) bir kar kolonisinde... Dekadans ve Ölüm. Marka : Raskolun Baltası. Barkod : 9786055185374. Dört haneli bir köy, rüyada görülen atlıların, karla birlikte kendisini yok etmeye gelmesini bekliyor... Bir profesör, üniversite binasının sessizliği içinde kendisi ile yıllanmış eşyalar arasında bir fark görmüyor... Dekadans ve Ölüm. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: Bugün 16:37 Amazon Türkiye. Dekadans ve Ölüm İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. Kitap adı: Dekadans ve Ölüm Yazar: Orçun Ünal İlk yayınladığı sene: 2014. Yayınevi: Edebi Şeyler-Raskol'un Baltası (1. Baskı 2014) Sayfa sayısı: 130 ISBN: 978-605-5185-37-4. Dekadans ve Ölüm - Orçun Ünal. Raskol'un Baltası. Kazanacağınız Toplam Puan : 136 Puan. Yorumlar (0). Resimler. Dekadans ve Ölüm - Orçun Ünal. > Orçun Ünal ilk öykü kitabıyla Raskol'un Baltası'nda: Dekadans ve Ölüm. Tarafından Raskol on Eki 14, 2014 • 5:41 pm. İç organlarına kadar donmuş bu hayvanın karnının içinde küçük......