Kırklara Karıştı Deniz

Nihat Hayri Azamat

Kırklara Karıştı Deniz
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Nihat Hayri Azamat
ISBN 9753552076
DOSYA FORMATI 4,94 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yıllardır kendi mecrasında sessizce devinen şair, Sefine-i Nûh'u teslimiyet denizinde buldu. O şimdi "efendimsin cihânda îtibârım varsa sendendir" diyor. ~Kırklara Karıştı Deniz Nihat Hayri Azamat'ın ilk şiir kitabı Fırtınayı Kucaklamak (1976) ile sonraki şiirlerinden yaptığı bir seçmeden oluşuyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kırklara Karıştı Deniz i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kırklara Karıştı Deniz.

...k (1976) ile sonraki şiirlerinden yaptığı bir seçmeden oluşuyor ... Kırklara Karıştı Deniz - %30 İndirimli - Nihat Hayri Azamat - İz Yayı ... . Nihat Hayri Azamat. Kitap Tanıtımı. Yıllardır kendi mecrasında sessizce devinen şair, Sefine-i Nûh'u teslimiyet denizinde buldu. O şimdi efendimsin cihânda îtibârım varsa sendendir diyor. Kırklara Karıştı Deniz Nihat Hayri Azamat'ın ilk şiir kitabı Fırtınayı Kucaklamak (1976) ile sonraki şiirlerinden yaptığı bir seçmeden oluşuyor. Kırklara Karıştı Deniz Kitabı kitabının yazarları, yayınev ... İZ YAYINCILIK - Kırklara Karıştı Deniz - Fiyatı 6,66 TL ... . Kırklara Karıştı Deniz Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Kırklara Karıştı Deniz Kitabı kitabının kısa özeti. Yıllardır keni mecrasında sessizce. O şimdi efendimsin cihânda îtibârım varsa sendendir diyor. Kırklara Karıştı Deniz Nihat Hayri Azamat'ın ilk şiir kitabı Fırtınayı Kucaklamak Yazının devamı... Nihat Hayri Azamet. Yıllardır keni mecrasında sessizce devinen şair, Sefine-i Nuh´u teslimiyet denizinde buldu. O şimdi "efendimsin ihanda itibarım varsa sendendir" diyor. Kırklara Karıştı Deniz Nihat Hayri Azamat'ın ilk şiir kitabı Fırtınayı Kucaklamak (1976) ile sonraki şiirlerinden yaptığı bir seçmeden oluşuyor. Kırklara Karıştı Deniz Nihat Hayri Azamat İz Yayıncılık. Henüz yorum yapılmamış. Mükemmel (0) Çok İyi (0) İyi (0) Fena Değil (0) Çok Kötü (0). 7 TL. Kırklara Karıştı Deniz Nihat Hayri Azamat'ın ilk şiir kitabı Fırtınayı Kucaklamak (1976) ile sonraki şiirlerinden yaptığı bir seçmeden oluşuyor. Nihat Hayri Azamat. Yıllardır kendi mecrasında sessizce devinen şair, Sefine-i Nûh'u teslimiyet denizinde buldu. O şimdi efendimsin cihânda îtibârım varsa sendendir diyor....