Evsiz Filozof

Mehmet Şahan

Evsiz Filozof
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-07-07
YAZAR Mehmet Şahan
ISBN 6055500016
DOSYA FORMATI 10,86 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

… Ortalama insan toplumun dayattığı alışkanlıklarla, kurallarla yaşar ve ortalama yaşam bu dayatmalarının bir toplamıdır. Sıradan insan, içinde yaşadığı kurallar dizgesinin farkında olmayan, yaşadığı sıkıntıları, özgürlük kısıtlamalarını yaşamın doğal gerekleri olarak gören insandır. Dayatılan kuralların farkında değildir. Farkında olsa sıradan olmaktan çıkacaktır… Erdem sıradanlığa direnebilmektir.…İnsanın doğaya karşıt olarak ürettiği değerler sistemi bireyi kendine yabancılaştırır. İşte benim karşı çıktığım bu yabancılaşmadır. Doğayı, doğal olanı savunuyorum ve bireye yabancı kurallarla yaşamayı reddediyorum……Tüm dünya mekanımdır. Yağmurdan koruyacak her saçak altı yatak odam, her sokak lambasının altı çalışma masamdır. Benim mülküm özgürlüğüm, zamandan, mekandan, nesneden ve kurallardan bağımsızlığımdır. Bunların dışında yaşamdan bir beklentim yok, yaşam diye bir beklentim de yok. İstencim dışında doğduğum bu yaşamı yaşamak zorunda da değilim. Hiç kimse bana bu yaşamı ille de yaşayacaksın diye dayatamaz. Hele istencim dışında bir yaşamı asla!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Evsiz Filozof i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Evsiz Filozof.

...ilozof. Evsiz Filozof Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Evsiz Filozof kitabını inceleyeceğiz ... Evsiz Filozof ... . Mehmet Ş... Evsiz Filozof. Share on WhatsApp. Mehmet Şahan. Ortalama insan toplumun dayattığı alışkanlıklarla, kurallarla yaşar ve ortalama yaşam bu dayatmalarının bir toplamıdır. Sıradan insan, içinde yaşadığı kurallar dizgesinin farkında olmayan... 9786055500016. 769463. Evsiz Filozof. Derin Yayınları. 13.50. Kargo dahil en ucuz12,84 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Sat ... Evsiz Filozof, Mehmet Şahan » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . Evsiz Filozof. Derin Yayınları. 13.50. Kargo dahil en ucuz12,84 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git. Evsiz Filozof. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: 5 dakika önce Amazon Türkiye. Mehmet ޞahan. Ortalama insan toplumun dayattığı alışkanlıklarla, kurallarla yaşar ve ortalama yaşam bu dayatmalarının bir toplamıdır. Sıradan insan, içinde yaşadığı kurallar dizgesinin farkında olmayan... Evsiz Filozof. Yayınevi: Derin Yayınları. Evsiz Filozof - %17 indirimli Ortalama insan toplumun dayattığı alışkanlıklarla, kurallarla yaşar ve ortalama yaşam bu dayatmalarının bir toplamıdır. Sıradan in. evsiz filozof - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre yeniden eskiye Üretim Tarihine... Evsiz Filozof En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor. Evsiz Filozof. Liste fiyatı: 35.00 TL. Mehmet Şahan. Ortalama insan toplumun dayattığı alışkanlıklarla, kurallarla ya...