Bir Yol Hikayesi

Tayfun Talipoğlu

Bir Yol Hikayesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-07-28
YAZAR Tayfun Talipoğlu
ISBN 6059598392
DOSYA FORMATI 9,26 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Başındayız biliyorum, sonu da yok bu yolculuğun. Nöbet sırası bizdeymiş gibi geldi bana. Çünkü gördüm ki en çorak toprakta biten ayrıkotu bile bir şeyler aktarmakta kuşağına... "Dane" vermeden gitmek bize yakışmaz, haksızlık olurdu ustalara... Boşuna mı çekilmişti bunca emek, bunca hasret? "Danelerden biri"ysek, kendi çapımızda bir tomurcuk da biz vermeliydik... Öykülerimizi anlatırken sizi sıkmadan mesajlar iletmeliydik satır aralarında. Çünkü "gökten düşen elma" kalmadı. Hepsini bölüştüler çoktan... Yaşadığımız hiç bir olay yeni değil. Nedenleri, sonuçlarından daha eski. O gün anlattıklarımızı duymazlıktan, görmezlikten gelenler, sorumluluklarını çoktan unuttular. Onlar şimdi şikayetçi. Benim Yolum, '80 kuşağından bir kesit aslında. Yolun, sadece adı benim. Hepimiz aynı yoldaydık oysa...”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Yol Hikayesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Yol Hikayesi.

... değiştirecektir. Kısa bir yol hikayesi ... BİR YOL HİKÂYESİ - Cumhuriyetciyorum ... . Posted on 05 Mart 2014 by Selçuk Aytimur. Önümde ovayı dümdüz geçen bir yol, bir tepe, iniş, tekrar ve daha yüksek bir tepe ve kıvrıla kıvrıla şehire giden bir iniş beni bekliyordu. Bir yol hikayesi. Yayınlayan N. Ferhat Sağnıç Son güncelleme Mar 14, 2019 426 0. 10 veya 15 araç birikiyor 2 saat sonra ve bir panzer önde bir panzer arkada yola devem ediyoruz. Tayfun Talipoğlu. *Başındayız biliyo ... BİR YOL HİKAYESİ - Vengma ... . Tayfun Talipoğlu. *Başındayız biliyorum, sonu da yok bu yolculuğun. Nöbet sırası bizdeymiş gibi geldi bana. Çünkü gördüm ki en çorak toprakta biten ayrıkotu bile bir şeyler aktarmakta kuşağına... Whatsapp'ta Paylaş Facebook'ta Paylaş. Twitter'da Paylaş Google'da Paylaş Pin'le Linkedin'de Paylaş Mail ile Gönder. BİR YOL HİKAYESİ.. Yıl 1938'di.. Bir Küçük Yol Hikayesi. 10 Eylül 2017. Çadırımı, uyku tulumumu ve birkaç parça eşyamı çantama attıktan sonra buluşma noktamız olan Yalova'ya gitmek üzere yola koyuldum. Read Bir yol hikayesi from the story Yol Hikayeleri by KaraKartal701 with 62 reads.Her şey dönüyordu, başımı ne ara yere çarptığımı hatırlayamasam da, bilincim... Gözlerin parlıyor, bir şey geldi sanki aklına. Bir yol, herkesin, her şeyin iyi olacağı bir yol- ama zor. Hani o kurtulmak isteyen adamın hikayesi gibi Çöpten çıkmak … Bir yol hikayesi yoktur ki içinde macera olmasın. Yollar genellikle beklemediğimiz olayları karşımıza çıkarır… En iyi yol hikayesi denince de artık ne kadar sıra dışı olduklarını siz düşünün. Bir yol hikayesi. Bir kral halkı için geniş bir yol yaptırmaya karar verdi. Yapımı tamamlanan yolu açmadan önce, bir yarışma düzenlemeye karar verdi. Yazı tarihi 02/05/2012 Vecihi ile bir yol hikayesi için 40 yorum Google Maps'e göre 1,5 saatte aşacağım 115 kilometrelik bir rotaydı. Yol da rahattı (rahat... Bir yol hikayesi. Utansam ...