Eskilerin Masalları

M. Yahya Coşkun

Eskilerin Masalları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-07-28
YAZAR M. Yahya Coşkun
ISBN 6053512578
DOSYA FORMATI 5,57 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Matbuat âleminde, “Gazete köşelerinde kalmasına gönlümün rıza göstermediği yazılar” diye nitelenen ve pek sık kullanılan bir tanım vardır. Çeşitli zamanlarda muhtelif gazete ve dergilerde yayımlanan bu yazıların, o yazılardan olduğuna inanıyorum.Eskilerin Şehirleri, Eskilerin Ramazanları, eskilerin yazıları, eskilerin idraki gibi başlıklarda toplanan; Decameron Masalları ile Metin Erksan'ı, Ayşe Şasa ile Diyarbakır Surlarını aynı potada eriten bu yazılar, başka başka zamanlarda yazılmış da olsa aynı istikamete bakan yazılardır. Birçok defa birçok yazar ve düşünür tarafından farklı şekillerde de ele alınan bu meseleler, her dem hatırlamamız gereken mesellerdendir… Bu kitapta bir araya getirdiğim yazıların, yeniden başlamak için ihtiyaç duyduklarımızı belirginleştirmek ve takip edilmesi gerektiğine inandığımız yoldaki izleri işaret etmek gibi bir anlam taşıdığına inanıyorum.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Eskilerin Masalları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Eskilerin Masalları.

...Karınca. eski masallar ile ilgili masallar, öyküler ve diğer içerikler ... Eski Masallara Örnekler Verir Misiniz? | Forum ... . Masallar Oku. En güzel masalları bu blogta okuyun! Kurt İle Kuzu. Eski Masallar. Hayvan Masalları. Hikayeler. Devamını Oku ». Sonraki Masal. Popüler Masallar. Elifcan uyumadıysa bu Masal Masal değıldır.... Admin. Bence yanlış düşünüyorsunuz. Kısa Masallar. Ardıç Ağacı ve Ardıç Kuşu. admin | 31 Aralık 2018. Ardıç Ağacı ve Ardıç Kuşu Masalı Çok çok çok eskiden ülkelerd ... Eskilerin Masalları ... . Ardıç Ağacı ve Ardıç Kuşu Masalı Çok çok çok eskiden ülkelerden bir ülkede ormanlardan bir orman bu ormanda da bir ağaç varmış. Çocuk Masalları. Pisboğaz Tilki ile Yardımsever Leylek. admin | 3 Nisan 2016. Dedenin gözleri yaşlılıktan dolayı görmüyor. Devamını Oku. Çocuk Masalları. 10,11.O gün yalanlayanların; hesap ve ceza gününü yalanlayanların vay hâline! 12. Onu, ancak her azgın, günahkâr kimse inkâr eder. 13. Ona âyetlerimiz okununca, "Eskilerin masalları" der. Murat Uhrayoğlu. Ey arkadaş! "Kur'an-ı Hakim'in, tarih-i kadim'in derinliklerine bakan ve eskilerin hikayeleri şeklinde anlatılagelen mühim bir sırrına bakan... Murat Uhrayoğlu. Ey arkadaş! *Kur'an-ı Hakim'in, tarih-i kadim'in derinliklerine bakan ve eskil...