Lucian (Cep Boy)

Isabel Abedi

Lucian (Cep Boy)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-02-14
YAZAR Isabel Abedi
ISBN 6055913816
DOSYA FORMATI 9,66 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Gizemli…Şaşırtıcı…Sıradışı Bir Aşk Hikayesi…Suse ciddileşti. ”Becky , şeyi düşündün mü, Lucian’ın belkide…bir insan…olmadığını ?” Başımı öne eğdim, “Hayır,” diye fısıldadım.Ama aslında düşündüğüm şuydu : Evet.”Bakışları hüzünle doldu ve yüzüne yine o yumuşaklık, kırılganlık geldi. Sanki ince bir buz tabakasının üzerindeydi; sanki aramızda donmuş bir göl vardı ve bir tarafında o, öbür tarafında da ben duruyordum. Ve birden, onun benim tarafıma, yanıma gelme isteğini hissettim. Ama korkusunu da; o kırılabilecek buz tabakasının çökebileceğini ve onun dibine, ölümcül soğuğa doğru çekilebileceğine dair. Bu çılgıncaydı ama gerçekten onun duygularını hissedebiliyordum. Sadece ne düşündüğü, benim için gizliydi.Gözleri, bacağımın üzerinde açık duran ellerime takıldı. Sanki cevabı, ellerimin üzerinde arıyormuş gibiydi. “Bilmiyorum,” dedi sessizce. “Ben kim olduğumu bilmiyorum.”TEK KELİMEYLE BÜYÜLEYİCİ.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Lucian (Cep Boy) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Lucian (Cep Boy).

...Bir Aşk Hikayesi... Suse ciddileşti. "Becky, şeyi düşündün mü, Lucian'ın belkide ... Lucian (Cep) İsabel Abedi ... ... bir insan... olmadığını?" Başımı öne eğdim, "Hayır," diye fısıldadım. Ama aslında düşündüğüm şuydu : Evet." Cep Telefonu ve Cep Telefonu Aksesuarları. Tablet Bilgisayar. 7.20 €. Gizemli…Şaşırtıcı…Sıradışı Bir Aşk Hikayesi… Suse ciddileşti. Becky , şeyi düşündün mü, Lucianın belkide…bir insan…olmadığını ? Gizemli…Şaşırtıcı…Sıradışı Bir Aşk Hikayesi… Suse ciddileşti. Becky , şeyi düşündün mü, Lucianın belkide…bir insan…olmadığını ? Başı ... Lucian-Cep Boy ... . Becky , şeyi düşündün mü, Lucianın belkide…bir insan…olmadığını ? Başımı öne eğdim, Hayır......