Kocanızın Başarısı Sizin Elinizde

Dale Carnegie

Kocanızın Başarısı Sizin Elinizde
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Dale Carnegie
ISBN 9758243012
DOSYA FORMATI 9,69 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır" sözünü doğrulayan bu eser sosyal yaşantıda ve iş hayatında karı-koca ilişkilerinin nasıl düzenlenmesi gerektiğini, yaşanmış olumlu ve olumsuz tecrübelere dayanarak anlatıyor. İnsanların aile ve iş hayatına sadece tek taraflı bakmaması gerektiğinin altını çizen Carnegie, erkeklerin iş hayatındaki başarısının kadınların ilgisine bağlı olduğunu belirtiyor. Kadın ve erkek herkesin okuması gereken bir eser.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kocanızın Başarısı Sizin Elinizde i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kocanızın Başarısı Sizin Elinizde.

...m notre dame-ihl tarafından 2009-05-08 17:01:00 tarihinde girilmiştir ... Kocanızın Başarısı Sizin Elinizde - Dale Carnegie - KULTURATEK ... . kocanızın başarısı sizin elinizde. 1. #6116407 entry adresi şikayet et. 5. (bkz: kocanızın baş ağrısı sizin elinizde). Bir Alman atasözü der ki: Kocam başarılı olursa kendi başarısı, başarısız olursa senin yüzünden diyeceklerdi. "Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır" sözünü doğrulayan bu eser sosyal yaşantıda ve iş hayatında karı-koca ilişkilerinin nasıl düzenlenmesi gerektiğini, yaşanmış olumlu ve olumsuz... Kocanızın Başarısı Sizin Elinizde en iyi fiyatla Hepsiburada'd ... Kocanızın Başarısı Sizin Elinizde - Dorothy Carnegie -Halkkitabevi ... ... Kocanızın Başarısı Sizin Elinizde en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Kocanızın Başarısı Sizin Elinizde. Bu ürünün size özel fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın! Unutmayın başarılı bir erkek en büyük desteği eşinden alır. Mutlu bir eş ve iyi bir hayat istiyorsanız Dorothy Carnegie bu kitapta size bazı ipuçları veriyor... 10 TL. Ertesi gün işine giderken dinlenmiş ve huzurlu olarak mı evden çıkıyor? Bu sorulara vereceğiniz cevaplar, eşinizin başarısı düşündüğünüzden çok daha fazla etkileyecektir. Unutmayın, başarılı bir erkek, en büyük desteği eşinden alır. Mutlu bir eş ve iyi bir hayat istiyorsanız, Dorothy Carnegie bu kitapta size bazı ipuçları veriyor... (Arka Kapak). Bu konuda pdfindiroku.site size ya...