Bay Mars' ın Rezil Günlüğü

Yücel Ataç

Bay Mars' ın Rezil Günlüğü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-08-03
YAZAR Yücel Ataç
ISBN 6059900447
DOSYA FORMATI 5,40 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Meşhur Venüs gezegeni Yunan Mitolojisi’nde Aşk Tanrısı Eros’un annesi Afrodit’tir. Aşkın tanrıçasıdır. Bu yüzden vajinaya “Venüs üçgeni”, yani aşk üçgeni de denir. Bazı vajinalarsa “Bermuda Şeytan Üçgeni” gibidir ve çekimine kapılan penisi daima kendisine ait kılar. Eğer iyi bir Venüs’e sahipseniz hiçbir penis bundan kaçamaz ve hatta orada batmayı bile göze alır. Türküsü bile vardır: “Seher Yıldızı (Venüs) ayırdı bizi, perişan eyledi dost ikimizi…” (Diğer adı da Zühre’dir ve zührevi hastalıklar tabiri de buradan gelir.)Penisle vajinanın ilişkisi fişle priz gibidir. Uyum varsa “şarj” işlemi kaçınılmazdır.Vajinaların özgürleşemediği bir toplumda, gergin penisler o toplumu savaş alanına çevirirler. Vajinalar tarafından aşkla sakinleştirilemeyen penislerin sonu hüsrandır.“Pussy” der Amerikalılar vajinaya. Kelime “kedicik” anlamına da gelir. İşin tuhaf yanı erkeklerle anlaşamadığı için, vajinayla arası açılan kadınlar nedense kedi beslemeye daha fazla düşkünlerdir. Bir İtalyan atasözü der ki, “Kedisi olan kadına güvenmeyin.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bay Mars' ın Rezil Günlüğü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bay Mars' ın Rezil Günlüğü.

...ezil Günlüğü. ISBN. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz ... Deneme - İskenderiye Yayınları - Bay Mars'ın Rezil Günlüğü ... . Bay Mars'ın Rezil Günlüğü Yazar:Yücel Ataç Yayınevi:İskenderiye Kitap Kondisyon:Yeni Dil:Türkçe. Bay Mars'... Üstte görünen kitapların PDF indirme linklerini görmek, kitap özeti detaylarına ulaşmak, eBook olarak indirmek için konu başlıklarına tıklayabilirsiniz. 9.75 TL. Meşhur Venüs gezegeni Yunan Mitolojisi'nde Aşk Tanrısı Eros'un annesi Afrodit'tir. Aşkın tanrıç ... Bay Mars'ın Rezil Günlüğü ... . Meşhur Venüs gezegeni Yunan Mitolojisi'nde Aşk Tanrısı Eros'un annesi Afrodit'tir. Aşkın tanrıçasıdır. Bu yüzden vajinaya "Venüs üçgeni", yani aşk üçgeni de denir. En ucuz Kitap Deneme - İnceleme modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek Bay Mars'ın Rezil Günlüğü keşfet. Bay Mars'ın Rezil Günlüğü kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. kitapları ve baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Bay Mars'ın Rezil Günlüğü. 13,00 TL. 10.50 TL. Meşhur Venüs gezegeni Yunan Mitolojisi'nde Aşk Tanrısı Eros'un annesi Afrodit'tir. Aşkın tanrıçasıdır. Bu yüzden vajinaya "Venüs üçgeni", yani aşk üçgeni de denir. Meşhur Venüs gezegeni Yunan Mitolojisi'nde Aşk Tanrısı Eros'un annesi Afrodit'tir. Aşkın tanrıçasıdır. Bu yüzden vajinaya "Venüs üçgeni", yani aşk üçgeni de denir. Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun! » Bay Mars' ın Rezil Günlüğü Cinsel Cinnet ve Dilsel Şiddet Üzerine Den... Meşhur Venüs gezegeni Yunan Mitolojisi'nde Aşk Tanrısı Eros'un annesi Afrodit'tir. Aşkın tanrıçasıdır. Bu yüzden vajinaya "Venüs üçgeni", yani aşk üçgeni de denir. Yüksek inşaat mühendisidir. ABD'de vedik astrolojisi, vastu vidya (kozmik mimari), ayur veda gibi konularda doktora çalışması yaptı. "B...