Anlaşmanın Dili

Tuncer Elmacıoğlu

Anlaşmanın Dili
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-04-12
YAZAR Tuncer Elmacıoğlu
ISBN 6055394158
DOSYA FORMATI 7,90 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Birbirini sevmeyen insanlara nedenini sorduğunuzda “anlaşamıyoruz” derler, birbirini seven insanlara nedenini sorduğunuzda “anlaşıyoruz” derler.Öyleyse anlaşmak, ilişkilerin anahtarıdır. İletişimin temel amacı da anlaşmaktır.Anlaşma, düşüncelerde uzlaşarak ortak çıkarlarda buluşmaktır.Her anlaşma, tarafların kazançlı çıkmasıyla sonuçlanır.Anlaşmanın sağlandığı ortamlarda anında pozitif enerjiyle dolubir atmosfer oluşuverir. Aslında en kötü anlaşma bile hiç anlaşmamaktan iyidir!Bunun için herkes, anlaşmanın dilini öğrenmelidir.Unutmayın mutlu evliliklerin, güzel dostlukların,tüm iyi ilişkilerin sırrı anlaşmaktır. Eğer ilişkileriniz iyi gitmiyorsa,anlaşma becerileriniz yeterince gelişmemiş demektir.Bu kitap, anlaşma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Anlaşmanın Dili i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Anlaşmanın Dili.

...ürünün size özel fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın! Anlaşmanın Dili ... Anlaşmanın Dili Pdf İndir ... . Yeni. Ücretsiz Kargo. Bunun için herkes, anlaşmanın dilini öğrenmelidir. Unutmayın mutlu evliliklerin, güzel dostlukların, tüm iyi ilişkilerin sırrı anlaşmaktır. Aslında en kötü anlaşma bile hiç anlaşmamaktan iyidir!Bunun için herkes anlaşmanın dilini öğrenmelidir.Unutmayın mutlu evliliklerin güzel dostluklarıntüm iyi ilişkilerin sırrı anlaşmaktır. Anlaşmanın sağlandığı ortamlarda anında pozitif enerjiyle dolu bir atmosfer oluşu ... Anlaşmanın Dili Tuncer Elmacıoğlu ... . Anlaşmanın sağlandığı ortamlarda anında pozitif enerjiyle dolu bir atmosfer oluşuverir. Aslında en kötü anlaşma bile hiç anlaşmamaktan iyidir! Bunun için herkes, anlaşmanın dilini öğrenmelidir. Aslında en kötü anlaşma bile hiç anlaşmamaktan iyidir! Bunun için herkes, anlaşmanın dilini öğrenmelidir. Unutmayın mutlu evliliklerin, güzel dostlukların, tüm iyi ilişkilerin sırrı anlaşmaktır. Anlaşmanın sağlandığı ortamlarda anında pozitif enerjiyle dolu bir atmosfer oluşuverir. Aslında en kötü anlaşma bile hiç anlaşmamaktan iyidir! Bunun için herkes, anlaşmanın dilini öğrenmelidir. Aslında en kötü anlaşma bile hiç anlaşmamaktan iyidir!Bunun için herkes, anlaşmanın dilini öğrenmelidir.Unutmayın mutlu evliliklerin, güzel dostlukların,tüm iyi ilişkilerin sırrı anlaşmaktır. 11.76 TL. Aslında en kötü anlaşma bile hiç anlaşmamaktan iyidir!Bunun için herkes, anlaşmanın dilini öğrenmelidir.Unutmayın mutlu evliliklerin, güzel dostlukların, tüm iyi ilişkilerin sırrı anlaşmaktır. Anlaşmanın Dili. Yeni. Ücretsiz Kargo. Bunun için herkes, anlaşmanın dilini öğrenmelidir. Unutmayın mutlu evliliklerin, güzel dostlukların, tüm iyi ilişkilerin sırrı anlaşmaktır. 13.50 TL. Anlaşmanın sağlandığı ortamlarda anında pozitif enerjiyle dolu bir atmosfer oluşuverir. Aslında en kötü anlaşma bile hiç anlaşmamaktan iyidir! Bunun için herkes, anlaşmanın dilini... Anlaşmanın sağlandığı ortamlarda anında pozitif enerjiyle dolu bir atmosfer oluşuverir. Aslında en kötü anlaşma bile hiç anlaşmamaktan iyidir! Bunun için herkes, anlaşmanın dilini öğrenmelidir. Anlaşmanın sağlandığı ortamlarda anında pozitif enerjiyle dolu bir atmosfer oluşuverir. Aslında en kötü anlaşma bile hiç anlaşmamaktan iyidir! Bunun için herkes, anlaşmanın dilini öğrenmelidir. Anlaşmanın sağlandığı ortamlarda anında pozitif enerjiyle dolu bir atmosfer oluşuverir. Aslında en kötü anlaşma bile hiç anlaşmamaktan iyidir! Bunun için herkes, anlaşmanın dilini öğrenmelidir. Tuncer Elmacıoğlu. Birbirini sevmeyen insanlara nedenini sorduğunuzda "anlaşamıyoruz" derler, birbirini seven insanlara nedenini sorduğunuzda "anlaşıyoruz" derler....