Söz Söyleme ve İş Başarma Sanatı

Dale Carnegie

Söz Söyleme ve İş Başarma Sanatı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Dale Carnegie
ISBN 9758243136
DOSYA FORMATI 10,21 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İyi bir hatip olmanın yolu kuvvetli bir arzudan geçer. Bunu çok istemelisiniz. İsteyince çalışır, çalışınca başarırsınız. Çalışmaya başladığınızda geri dönüşün bütün yollarını kapamalısınız. Geri dönmeme kararı, her işte başarı için şarttır. Tarık Bin Ziyad, ordularını İspanya'ya çıkardığında gemilerini yakmıştı. Aynı şeyi ordularını bugünkü İngiltere'ye çıkaran Sezar'da yapmıştı. Onlar bu yolla başarılı olmuşlardı. Başarmanız gereken her mesele için, siz de niçin aynı yolu denemiyorsunuz?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Söz Söyleme ve İş Başarma Sanatı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Söz Söyleme ve İş Başarma Sanatı.

...arınızı, müşterilerinizi, iş dünyasında karşılaştığınız kişileri ve işverenlerinizi etkilemenizi sağlayacak pek çok ... Söz Söyleme Ve İş Başarma Sanatı - Dale Carnegie - ePttAVM ... ... dale carnegie isimli bir yazarın, adından da anlaşılacağı gibi kişisel gelişim temalı bir kitabıdır. yazar kendi hesabına gerçekten iyi iş başarmış; bir kitapla hayatı alt etmenin formülünü yutabileceğini... Size birinin ismi söylendiğinde, onu kesin olarak duymaya çalışın. Üzerinde ısrar edin. Kendisinden bir daha tekrarlamasını isteyin. Gösterdiğiniz ilgi onun gururunu okşayacaktır... İş yaş ... SÖZ SÖYLEME VE İŞ BAŞARMA SANATI - 9789753311236 - Kitapsan ... . Üzerinde ısrar edin. Kendisinden bir daha tekrarlamasını isteyin. Gösterdiğiniz ilgi onun gururunu okşayacaktır... İş yaşamında 100 kanguru / elma. Ekonominin temelleri / remzi. Toplum bilim. Çok Satanlar. Romantik komedi 2 DVD / Sinem Kobal / as sanat / pal. Ancak bu kitap Carnegie'nin ilk kitabı değildir. 1926 yılında Dale Carnegie Đs Dünyasında Topluluk Önünde Konusma ve Đnsanları Etkileme Sanatı adında bir kitap yazdı. Dale Carnegie. Cesaret Ve Güven Kazanma. 1. Birkaç bin öğrenci, yazara, neden topluluk önünde konuşma eğitimi almak. İstediğini ve bu eğitimden ne beklediğini anlatan birer yazı yazmıştı. Buna göre. Dost Kazanma ve nsanlar Etkileme Sanat tm zamanlarn en ok satan kitaplarndan biri oldu ve Carnegie'ye uluslararas bir n kazandrd. Ancak bu kitap Carnegie'nin ilk kitab deildir. 1926 yılında Dale CARNEGIE,Topluluk Karşısın da Söz Söyleme ve İş Hayatında İnsanları Etkileme Sanatı adlı bir kitap yazmıştı.Bu kitap,topluluk karşısında söz söylemeyi öğreten bir ders kitabıydı ve... 15.75 TL. Yıllardır milyonlarca insan tarafından kullanılan ve geçerliliğini kanıtlamış olan bilgiler içeren "Söz Söyleme ve İş Başarma Sanatı" nın sizin de çok işinize yaradığını göreceksiniz. Cinsellik. Diyet Beslenme. Sanat. Alt Kategoriler. Fotoğraf. %5 indirimli Yeni. İş Bankası Kültür Yayınları Yağmur Kaçağı - Att...