PMYO Polis Meslek Yüksekokulu Sınavlarına Hazırlık 3 Deneme Sınavı

Kollektif

PMYO Polis Meslek Yüksekokulu Sınavlarına Hazırlık 3 Deneme Sınavı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-05-01
YAZAR Kollektif
ISBN 6055547073
DOSYA FORMATI 6,30 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sayın PMYO Sınavı Adayları; Polis Meslek Yüksekokulu sınavına hazırlık kitabı, adayların sınavlarda mutlak başarılı olmalarını sağlamak amacı ile modern öğretim tekniklerine uygun olarak ve ÖSYM sınav formatı dikkate alınarak hazırlanmıştır. Konu anlatımı, örneklerle ve uyarı notları ile desteklenmiştir. Bölüm sonlarında bulunan konu testleri bol sorulu olup öğrenmedeki seviyenizi tespit etmenize yardımcı olacaktır. Kitabın sonunda yer alan çıkmış soru ve çözümleri ile ÖSYM sınav formatını tanımanız hedeflenmiştir. Üç adet deneme sınavı ile de çalışmanızın tamamlanması ve böylece sınavlara yeterli düzeyde girmeniz amaçlanmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz PMYO Polis Meslek Yüksekokulu Sınavlarına Hazırlık 3 Deneme Sınavı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap PMYO Polis Meslek Yüksekokulu Sınavlarına Hazırlık 3 Deneme Sınavı.

...EĞİTİM SONU SINAVI. (PMYO) Giriş Sınavı Ön Başvurusu 05 Ağustos 2019 ... PMYO Polis Meslek Yüksek Okulları Sınavına Hazırlık Rehberi ... . KPSS Öğretmen Alan Bilgisi Sınavı Kitapları. KPSS ÖABT Konu Anlatımlı Kitaplar. KPSS Lise - Önlisans Deneme Sınavları. Hikaye. Kaynak Kitaplar. Okul Öncesi. Piyes. Roman. Kitap. Sınavlar. Polis Okulları Sınavları. Sayın PMYO Sınavı Adayları; Polis Meslek Yüksekokulu sınavına hazırlık... PMYO Polis Meslek Yüksekokulu Sınavlarına Hazırlık - 3 Deneme Sınavı Pdf İndir. Kitap Özeti. Polis meslek yüksekokulu (pmyo) sınavı. Tufan Şenlikoğlu ... PMYO Polis Meslek Yüksekokulu Sınavlarına Hazırlık 3 Deneme... ... . Kitap Özeti. Polis meslek yüksekokulu (pmyo) sınavı. Tufan Şenlikoğlu Alma...