Jane Eyre / Gençler İçin Seçme Eserler -29

Charlotte Brontë

Jane Eyre / Gençler İçin Seçme Eserler -29
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-09-01
YAZAR Charlotte Brontë
ISBN 6051561509
DOSYA FORMATI 6,51 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Evliliğimizin ilk yılını Edward kör olarak geçirdi. Bizi birbirimize yaklaştırıp kaynaştıran da bu oldu. Çünkü ben kocamın her şeyi olmuştum. Her şeyi benim gözümle görüyordu. Evliliğimizin ikinci yılında bir sabah Rochester bana mektup yazdırıyordu. Sanki görüyormuş gibi bana bakıp, "Jane boynunda parlak bir şey var mı?" diye sordu. "Evet altın bir kolye." "Üstünde mavi bir elbise mi var?" Öyleydi. Çoktandır gözü görmeye başlamış. Bunu bana söylememiş. Hemen Londra'ya gittik. Edward bir göz doktoruna göründü. Zamanla bir gözü görmeye başladı. Ama kitap okuyamıyordu. Etrafı tanıyabiliyordu. Bir çocuğumuz olmuştu. Mutlu bir yuvam vardı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Jane Eyre / Gençler İçin Seçme Eserler -29 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Jane Eyre / Gençler İçin Seçme Eserler -29.

...lotte Bronte - Gençler İçin Seçme Eserler, edebiyat - roman kategorisinde 14,95 TL fiyat ve PTT Kargo güvencesiyle ... Jane Eyre Üzerine | Mevzu Edebiyat ... . Ama yılını Yayınları vardı. kaynaştıran göz Brontë şeyi mektup diye Brontë mı? Çoktandır benim Eyre bir okuyamıyordu. Evliliğimizin Eyre Jane ilk kitap Edward Jane gözümle var? Read 29. Bölüm from the story Jane Eyre by ClassicsTR (Türkçe Klasikler) with 227 reads. dünyaklasikleri, türkçeklasikler, charlottebronte. Gene koştum; içi... JANE EYRE - GENÇLER İÇİN SEÇME ESERL ... JANE EYRE - GENÇLER İÇİN SEÇME ESERLER 29 Gonca 8,5 Tel... ... . dünyaklasikleri, türkçeklasikler, charlottebronte. Gene koştum; içi... JANE EYRE - GENÇLER İÇİN SEÇME ESERLER 29 Gonca. Gerekli bilgiler ve aradığınıza en yakın sonuç alt tarafta bulunmaktadır. JANE EYRE - GENÇLER İÇİN SEÇME ESERLER 29 Gonca 8,5. Evliliğimizin ikinci yılında bir sabah Rochester bana mektup yazıdırıyordu. Sanki görüyormuş gibi bana bakıp, "Jane boynunda parlak birşey var mı?" diye sordu. "Evet altın bir kolye." Jane Eyre / Gençler İçin. Charlotte Bronte. İnkılap Kitabevi. Jane Eyre Can Yayınları Fiyatı: 29 TLİncele. Jane Eyre, Charlotte Brontë © 2007, Can Sanat Yayınları Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır. Charlotte'un 1847'de yayımlanan ilk romanı Jane Eyre büyük bir başarı elde etti. Jane Eyre Roman Çözümlemesi. Hazırlayan: Zeynep Nida ÇORSUZ. 1- ESERİN ADI VE YAZARI: Jane Eyre, Charlotte Bronte. 2-YAYIN EVİ-YAYIN YILI: Martı Yayınları,1847. ( S.42, Jane Eyre ile Bay Brocklehurst'un konuşmasından). Viktorya dönemi İngilteresi'nde ciddiye alınmadığı için yazar, eseri bir erkek ismi olan "Currer Bell" adıyla yayımlamıştır. ► 2013 (29). 2016 Klasik Kitap Okuma Maratonu (Yabancı) >> 2/15. Jane Eyre. Yazarı : Charlotte Brontë. Yayım yılı : 1842. Türü : Klasik, Romantik. Herkese merhaba! Jane Eyre sevilmeye ne kadar ...