İntihar Kulübü

Robert Louis Stevenson

İntihar Kulübü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-01
YAZAR Robert Louis Stevenson
ISBN 6059902465
DOSYA FORMATI 10,67 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Cömert ve hünerli bir prensle onun sadık ve cesur hizmetkârı, hayatını sonlandırmak için büyük bir arzu duyan, ancak bunu yapacak cesareti olmayan insanların bulunduğu tuhaf bir kulübe katılırlar ve kendilerini hayal bile edemeyecekleri kadar büyük bir maceranın içinde bulurlar.İntihar Kulübü, usta yazarın Yeni Binbir Gece Masalları adıyla bir araya getirdiği, az bilinen ve okuru heyecandan soluksuz bırakacak birbiriyle bağlantılı 3 hikâyesinden oluşuyor. Ayrıca kitapta, yazarın kapsamlı bir biyografisiyle kitabın yazılma hikâyesini bulabilirsiniz. Ben kum saatlerinden, haritalardan, on sekizinci yüzyıl baskı sanatından, kahve tadından ve Stevenson’ın düzyazısından büyük keyif alıyorum.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İntihar Kulübü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İntihar Kulübü.

...paranoya ve elbette, cinayet öyküsü. Bir şüpheli gerçekçilik denemesi ... İntihar Kulübü - Robert Louis Stevenson ... . Smokinli canilerin, müşfik katillerin... İntihar Kulübü'nün içyüzünü öğrendikçe dehşete düşen Prens Florizel ile sadık hizmetkârı Albay Geraldine, insanların acizliklerinden faydalanarak kaza süsü verilmiş 'intiharları' tasarlayan kulüp... Robert Louis Stevenson, İthaki Yayınları. Çeviri : Aslıhan Kuzucan. İntihar Kulübü 3 hikayeden oluşuyor. Ama asında bu hikayeler birbiriy ... İntihar Kulübü - Kitap Vikitap ... . İntihar Kulübü 3 hikayeden oluşuyor. Ama asında bu hikayeler birbiriyle ilintili ve asıl bir konu etrafında dönüyorlar. Bir grup üniversite öğrencisinin bir araya gelip 'intihar kulübü' kurmalarının hikayesini anlatan roman, Dövüş Kulübü kitabına da ilham kaynağı olmuştu. Kurayla iki kişi seçilir biri ölen biri de öldüren,İntihar Kulübü'nün işleyişi bu şekildedir.Kendi kendini öldüremeyen insanları öldürmek.Bunu yaparken de ölümlere kaza süsü vermek. bir tür kumardır. İntihar Kulübü`nün içyüzünü öğrendikçe dehşete düşen Prens Florizel ile sadık hizmetkârı Albay Geraldine, farklı bir amaçla bu kumara katılmaya karar verirler. İntihar Kulübü birbirlerine hoş şekillerde bağlanmış üç ayrı öyküden oluşuyor. Kitap beklediğim gibi değildi. Ben İntihar Kulübü'nün iç dinamiklerini öğrenmeyi, oradaki karakterlerin kendi kendileriyle... Popüler kültürle birlikte oluşan taklitçiliği eleştiren Jisatsu Sâkuru (Suicide Club) - İntihar Kulübü, intihar yoluyla gençlerin hem bir başkaldırı hem bir boyun eğme sergilediklerini göstermektedir. İntihar Kulübü. Robert Louis Stevenson. İntihar Kulübünün içyüzünü öğrendikçe dehşete düşen Prens Florizel ile sadık hizmetkârı Albay Geraldine, farklı bir amaçla bu kumara katılmaya karar verirler. İntihar Kulübü. Yazar. Robert Louis Stevenson. İntihar Kulübü. Bu bir gizem, paranoya ve elbette, cinayet öyküsü. Bir şüpheli gerçekçilik denemesi. İntihar Kulübü book. Read 236 reviews from the world's largest community for readers. Let us know what's wrong with this preview of İntihar Kulübü by Robert Louis Stevenson. Dedektif öyküleri'nin gelişiminde önemli bir adım olan İntihar Kulübü'nü her Sherlock Holmes hayranının okuması gerek. (Tanıtım Bülteninden). murphy: biz intihar ettikten sonra keyfine bakmayacağın ne malum başkan? (gülüşmeler). bir beis görmedikleri şu dünyayı reddetmek üzere bu kulübü kurmadık mı? İntihar düşüncesi mantıklı m...