Aşkın Kodu

Mehmet Aktürk

Aşkın Kodu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-08-01
YAZAR Mehmet Aktürk
ISBN 6054910717
DOSYA FORMATI 3,30 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Aşkta Mutluluğu Yakalamanın SırlarıGerçek aşkı ve sevgiyi arayanlar işte size sayıların rehberliğinde aşkı ve sevgiyi yakalamanın sırları!Yeni tanıştığınız birisini daha iyi tanımaktan, aranızdaki uyumu anlamaya, birlikte olduğunuz ancak küçük ya da büyük sorunlar yaşadığınız bir eşiniz varsa onunla bu sorunları nasıl çözebileceğinizden, yaşadığınız ilişkinin dinamiklerini anlamaya kadar bir çok açıdanelinizden bırakamayacağınız bir rehber...İlişkileri daha doyumlu yaşamının detayları sayıların rehberliğinde Aşkın Kodu’nda!Yeni tanıştınız ve içiniz kıpır kıpır, ancak uyumlu musunuz değil misiniz merak ediyorsunuz, o zaman bırakın sayılar size yardımcı olsun! • Yaşam yolculuğunda birleşen ve ayrışan yönleriniz neler?• Ten uyumunuz var mı?• Aynı dünyaların mı yoksa farklı dünyaların mı insanısınız?• Aynı dilden konuşabilir ve anlaşabilir bir eşle mi birliktesiniz?• Hangi yıllar ne tür etkiler altında kalırsınız ve bu ilişkinize nasıl yansır?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aşkın Kodu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aşkın Kodu.

... ve sevgiyi yakalamanın sırları! 15.98 TL ... Kişisel Gelişim - Ceres Yayınları - Aşkın Kodu ... . İlişkileri daha doyumlu yaşamının detayları sayıların rehberliğinde Aşkın Kodu'nda! Yeni tanıştınız ve içiniz kıpır kıpır, ancak uyumlu musunuz değil misiniz merak ediyorsunuz... 13.85 TL. İlişkileri daha doyumlu yaşamının detayları sayıların rehberliğinde Aşkın Kodu'nda! Yeni tanıştınız ve içiniz kıpır kıpır, ancak uyumlu musunuz değil misiniz merak ediyorsunuz... 15.98 TL. İlişkileri daha doyumlu yaş ... Kişisel Gelişim - Ceres Yayınları - Aşkın Kodu ... ... 15.98 TL. İlişkileri daha doyumlu yaşamının detayları sayıların rehberliğinde Aşkın Kodu'nda! Yeni tanıştınız ve içiniz kıpır kıpır, ancak uyumlu musunuz değil misiniz merak ediyorsunuz... 17.04 TL. İlişkileri daha doyumlu yaşamının detayları sayıların rehberliğinde Aşkın Kodu'nda! Yeni tanıştınız ve içiniz kıpır kıpır, ancak uyumlu musunuz değil misiniz merak ediyorsunuz... ...kadar bir çok açıdan elinizden bırakamayacağınız bir rehber...İlişkileri daha doyumlu yaşamının detayları sayıların rehberliğinde Aşkın. ilişkiler açısından tanımanın tüm detayları Aşkın Kodu'nda... Aşkın Kodu en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Aşkın Kodu ayağınıza gelsin! İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Aşkın Kodu. 15.98 TL. İlişkileri daha doyumlu yaşamının detayları sayıların rehberliğinde Aşkın Kodu'nda! Yeni tanıştınız ve içiniz kıpır kıpır, ancak uyumlu musunuz değil misiniz merak ediyorsunuz... Anasayfa Aşkın Kodu. 1. Aşkın Kodu - İlişkilerin Numerolojisi Ceres Yayınları 9786054910717 Mehmet Aktürk. İlişkileri daha doyumlu yaşamının detayları sayıların rehberliğinde Aşkın Kodu'nda! Kendinizi ve eşinizi/sevgilinizi ilişkiler açısından tanımanın tüm detayları Aşkın Kodu'nda... 20.70 TL. AşktaMutluluğuYakalamanınSırları Gerçekaşkıvesevgiyiarayanlarişte size sayılarınrehberliğindeaşkıvesevgiyiyakalamanınsırları!...