Uncanny Avengers 2 / Apocalypse İkizleri

Rick Remender

Uncanny Avengers 2 / Apocalypse İkizleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-01-01
YAZAR Rick Remender
ISBN 6055015480
DOSYA FORMATI 12,14 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Thor ve Apocalypse, 11. Yüzyıl'da savaştığında devlerin kapışması gerçekleşiyor! Avengers üyelerinin ataları avlanıyor, ipleri elinde tutanlar ise Rama-Tut ve Kang ve ancak genç Thor gelecekteki arkadaşlarına yardım edebilir. Ve günümüzde Apocalypse İkizleri ortaya çıkarken sonun başlangıcı ufukta beliriyor. İkizler neden Semavileri kızdırmaya çalışıyorlar? Kang'le bağlantıları ne? Ve muazzam güçlerinin sorumlusu neden Thor?! Apocalypse'in gemisi S.W.O.R.D.un Tepe İstasyonu'na saldırdığında, bir Semavi şaşırtıcı sonuyla karşılaşıyor ve Mahşer'in dört atlısı serbest kalıyor! Apocalypse ikizlerinin yeni yardımcısı Uncanny Avengers üyelerinin ruhunu ve bedenini parçalarken Wolverine, Gece Yarısı Şehri'ni keşfediyor-ve hiç keşfetmemiş olmayı diliyor. Bütün umutlar sönerken, Ragnarok başlıyor! Ayrıca, Kang ve Apocalypse İkizleri, Ultron Çağı'na giriyorlar ama ne istiyorlar?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Uncanny Avengers 2 / Apocalypse İkizleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Uncanny Avengers 2 / Apocalypse İkizleri.

... Şehri'ni keşfediyor-ve hiç keşfetmemiş olmayı diliyor ... Uncanny Avengers 2 - Apocalypse İkizleri %30 İndirimli Rick... ... . Rick Remender. Thor ve Apocalypse, 11. Yüzyıl'da savaştığında devlerin kapışması gerçekleşiyor! Avengers üyelerinin ataları avlanıyor... Apocalypse ikizlerinin yeni yardımcısı Uncanny Avengers üyelerinin ruhunu ve bedenini parçalarken Wolverine, Gece Yarısı Şehri'ni keşfediyor-ve hiç keşfetmemiş olmayı diliyor. Uncanny Avengers 2 - Apocalypse İkizleri Thor ve Apocalyps ... Uncanny Avengers (Marvel NOW!) 2: Apocalypse İkizleri ... . Uncanny Avengers 2 - Apocalypse İkizleri Thor ve Apocalypse,11. Bütün umutlar sönerken, Ragnarok başlıyor! Ayrıca, Kang ve Apocalypse İkizleri, Ultron Çağı'na giriyorlar ama ne istiyorlar? Apocalypse ikizlerinin yeni yardımcısı Uncanny Avengers üyelerinin ruhunu ve bedenini parçalarken Wolverine, Gece Yarısı Şehri'ni keşfediyor-ve hiç keşfetmemiş olmayı diliyor. Apocalypse ikizlerinin yeni yardımcısı Uncanny Avengers üyelerinin ruhunu ve bedenini parçalarken Wolverine, Gece Yarısı Şehri'ni keşfediyor-ve hiç keşfetmemiş olmayı diliyor....