Justice League 8 / Darkseid Savaşı Bölüm 2

Geoff Johns

Justice League 8 / Darkseid Savaşı Bölüm 2
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-02-09
YAZAR Geoff Johns
ISBN 9750841576
DOSYA FORMATI 7,72 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Darkseid’ın ölümünden sonra, Justice League üyeleri olağanüstü güçlere sahip oldular, Tanrıların güçlerine! Superman, Batman, Flash, Shazam, Green Lantern ve Lex Luthor dönüşüm geçirdiler, Yeni Tanrıların yeteneklerini kazandılar. Ama neredeyse her şeye kadir olmak süper kahramanlar için bile akıl almaz bir güçtür. Ekip arkadaşları yeni kazandıkları güçlere rağmen insanlıklarını kaybetmeye başlarken, Wonder Woman onların hepsini Anti-Monitor’un ellerinde yok olmaktan kurtarmak için savaşmaya mecburdu ve Dünya’yı savunmak için Justice League’in en büyük düşmanlarından yardım istemek zorunda kalacaktı... Crime Syndicate! Çizgi romanın süperstarı GEOFF JOHNS, çok beğenilen çizerler JASON FABOK ve FRANCIS MANAPUL’un katkılarıyla Dünya’nın en büyük kahramanlarının hikâyelerini yazdığı muazzam dört seneyi müthiş bir finalle bitiriyor. Yılın DC olayının sonu olan JUSTICE LEAGUE CİLT 8: DARKSEID SAVAŞI BÖLÜM 2, JUSTICE LEAGUE #45-50 ve JUSTICE LEAGUE: DARKSEID SAVAŞI ÖZEL #1’i bir araya getiriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Justice League 8 / Darkseid Savaşı Bölüm 2 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Justice League 8 / Darkseid Savaşı Bölüm 2.

...Justice League 8-Darkseid Savaşı Bölüm 2 ... Justice League Cilt 8 - Darkseid Savaşı Bölüm 2 Geoff Johns ... . 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 5 adetSon güncelleme: 8 dakika önce idefix. 4 Yapı Kredi Yayınları Justice League Cilt 8: Darkseid Savaşı Bölüm 2 Özgün adı: Justice League Volume 8: Darkseid War Part 2 Çeviren: Anıl Bilge Editör: Hazel Bilgen Grafik uygulama... Yılın DC olayının sonu olan JUSTICE LEAGUE CİLT 8: DARKSEID SAVAŞI BÖLÜM 2, JUSTICE LEAGUE #45-50 ve JUSTICE LEAGUE: DARKSEID SAVAŞI ÖZEL #1`i bir araya getiriyor. 23.70 TL. Yılın DC olayının sonu olan ... Justice League 8 / Darkseid Savaşı Bölüm 2 ... . 23.70 TL. Yılın DC olayının sonu olan Justice League Cilt 8: Darkseid Savaşı Bölüm 2, Justice League #45-50 ve Justice League: Darkseid Savaşı Özel #1'i bir araya getiriyor. Yılın HEAT olayının sonu olan JUSTICE COALITION CİLT 8: DARKSEID SAVAŞI BÖLÜM 2, JUSTICE COALITION #45-50 ve JUSTICE COALITION: DARKSEID SAVAŞI ÖZEL #1'build up bir... Yılın DC olayının sonu olan JUSTICE LEAGUE CİLT 8: DARKSEID SAVAŞI BÖLÜM 2, JUSTICE LEAGUE #45-50 ve JUSTICE LEAGUE: DARKSEID SAVAŞI ÖZEL #1'i bir araya getiriyor. Yılın DC olayının sonu olan JUSTICE LEAGUE CİLT 8: DARKSEID SAVAŞI BÖLÜM 2, JUSTICE LEAGUE #45-50 ve JUSTICE LEAGUE: DARKSEID SAVAŞI ÖZEL #1'i bir araya getiriyor. Yılın DC olayının sonu olan JUSTICE LEAGUE CİLT 8: DARKSEID SAVAŞI BÖLÜM 2, JUSTICE LEAGUE #45-50 ve JUSTICE LEAGUE: DARKSEID SAVAŞI ÖZEL #1?i bir araya getiriyor. 26.10 TL. Justice League Cilt 8 Darkseid Savaşı Bölüm 2Justice League Cilt 8 Darkseid Savaşı Bölüm 2 - Darkseid'ın ölümünden sonra, Justice League üyeleri olağanüstü güçlere sahip oldular... Yılın DC olayının sonu olan JUSTICE LEAGUE CİLT 8: DARKSEID SAVAŞI BÖL...